Fotograf Bydgoski – nowy program dokumentalno – edukacyjny

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej przestrzeni i twórcom bydgoskiej fotografii!  Fotograf Bydgoski to wywiady, charakterystyki, prace z portfolio fotografów, oraz bieżące informacje o wystawach, konkursach, warsztatach, wydawnictwach.

Strona internetowa jest również wirtualną galerią. Prezentowane w niej materiały ukazują historyczny i aktualny potencjał bydgoszczan wykorzystujących fotografię, zarówno profesjonalistów, artystów i rzemieślników jak i debiutantów.

Projekt prowadzi Adam Juszkiewicz.

Program został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.