Noc Muzeów 14 maja 2011 r.

Fot. Kamila Borucka

PROGRAM NOCY MUZEÓW W MUZEUM FOTOGRAFII:

15.00-20.00: prezentacja sprzętu fotograficznego firmy  SIGMA z możliwością wypróbowania obiektywów – IBO Ireneusz Borzych,

15.00-20.00: giełda fotograficzna,

18.00: otwarcie wystawy fotograficznej „Światłem malowane„:

„Światłem malowane” to coroczna wystawa uczniów Technikum Fotochemicznego w Zespole Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukaszewicza w Bydgoszczy. Przyjęła ona formę przeglądu prac biorących udział w szkolnym konkursie fotograficznym. Uczniowie mają możliwość zaprezentowania swoich dokonań na polu fotograficznym. Różnorodność tematyki i formy wynika z otwartej formuły jaką przyjęli organizatorzy konkursu. Uczniowie mają możliwość swobodnej wypowiedzi twórczej, a brak ograniczeń formalnych ma wpływ na rozwój wyobraźni młodych autorów. Sposób prezentacji prac powoduje jednak spójną całość wystawienniczą. Z wystawą w Muzeum Fotografii, na zaproszenie kustosza Pana Arkadiusza Blachowskiego uczniowie goszczą po raz piąty.

Wystawa czynna do 30 czerwca 2011 r.

I cannot read the gallery's xml file: http://muzeumfoto.byd.pl/wp-content/photos/swiatlem-malowane-2011/gallery.xml
Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!

Fot. (od lewej): Karolina Myszkowska, Sara Ulążka, Ewelina Redzimska, Michał Łukasik, Katarzyna Lipińska

19.00-22.00: sesja zdjęciowa w stylu podróżniczym.

Impreza towarzysząca: I Bydgoski Festiwal „Podrożnicy” (godz. 12.00-22.30)

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.