Fotografia Artystyczna i Użytkowa – Studia podyplomowe na WSG

Cel studiów:

Fotografia to dziedzina kultury dynamicznie zmieniająca się i rozwijająca. Jednym z powodów niewątpliwie jest rozwój technik obrazowania (aparaty cyfrowe, programy do obróbki zdjęć) ale też funkcjonowanie fotografii w innych mediach: Internet, prasa, bilbordy. Z drugiej strony, wzrasta zainteresowanie naszą historią, rodzinną i naszego regionu czy kraju. Fotografia jest skarbnicą wiedzy o minionych czasach w aspekcie historycznym, dokumentalnym oraz socjologicznym. Umiejętność fotografowanie jak i analizy obrazu fotograficznego pomaga niewątpliwie w wielu obszarach kultury i nauki.

Więcej informacji na stronie http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl/index.php?id=253