Bydgoska Akademia Fotografii – szkoła dla fotografów pasjonatów – zapisy

Fot. Arkadiusz Blachowski

W Bydgoskiej Akademii Fotografii proponujemy kształcenie na dwóch stopniach zaawansowania:
1) podstawowy – dla osób zaczynających przygodę z fotografią
2) zaawansowany – dla osób znających podstawy fotografii.
Zajęcia prowadzone są w dwóch trybach: wieczorowym oraz zaocznym. Zajęcia prowadzone są od września 2015 r. do końca czerwca 2016 r.  Istnieje możliwość zapisania się do grupy zaocznej (zjazdy co drugi weekend) lub wieczorowej.
Przedmioty:
Teoria i historia fotografii,
Pracownia techniczna (fotografia reprodukcyjna, reklamowa, makrofotografia, fotografia kreacyjna),
Pracownia obróbki cyfrowej w  programie Photoshop i Lightroom
 Fotografia portretu i aktu,
Pracownia reportażu,
Fotografia komercyjna,
Pracownia krajobrazu i architektury.
Kilkudniowe plenery tematyczne
W programie także: wyjazdy i spotkania z mistrzami fotografii w danej dziedzinie.
Inne informacje: Akademię kończy się wydaniem dyplomu. Dyplom uzyska osoba, która na egzaminie zaprezentuje swój projekt fotograficzny (praca dyplomowa). Szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły 18-ty rok życia.
Termin i miejsce: ilość godzin: 240 – miejsce: sala w budynkach WSG (wykładowa lub komputerowa) oraz Muzeum Fotografii w Bydgoszczy (ul. Królowej Jadwigi 14)
Zapisy: O miejscu i kolejności rozmowy informujemy po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego i przesłaniu go na adres: arek.blachowski@interia.pl
Pobierz formularz -
formularz BAF-VIIa
Rozmowa kwalifikacyjna (bezpłatna)  – 24 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00 i 20 sierpnia w godzinach 16:00 – 19:00. Niezależnie od poziomu umiejętności  na rozmowę kwalifikacyjną należy przynieść do 10 wywołanych zdjęć w formacie od 13x18cm do 30x40cm.
- obowiązuje podpisanie umowy w Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG z deklaracją wybranej formy płatności: Opłata z góry za cały rok 2400zł Opłata za I semestr 1300 zł Opłata za miesiąc 280 zł Dla studentów WSG 10% zniżki
Płatność przelewem na konto:
Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz, ul. Garbary 2 BZ WBK 26 1090 1072 0000 0001 1991 0567  z dopiskiem „BAF”
—————————————————————
Po ukończeniu Bydgoskiej Akademii Fotografii istnieje możliwość uzyskania świadectwa ukończenia Studium Podyplomowego (warunek: złożenie wymaganych dokumentów w biurze Studium Podyplomowego – budynek G, pokój G25, wniesienie opłaty 400,00 zł, napisanie pracy dyplomowej). Zapraszamy! Dodatkowe informacje: arek.blachowski@interia.pl lub tel. 0 52 567 00 07 oraz www.baf.byd.pl