Konkurs na stanowisko kustosza Muzeum Fotografii

Izabela Fijałkowskam Fot. Izabela Fijałkowska

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko kustosza Muzeum Fotografii WSG.

Konkurs jest II etapowy:

I etap: rozmowa kwalifikacyjna; II etap: opracowanie strategii rozwoju Muzeum Fotografii

Wymagania: Wykształcenie wyższe; znajomość zagadnień związanych z fotografią, sztukami plastycznymi oraz przemysłami kreatywnymi; doświadczenie w pracy w środowisku artystycznym; umiejętność organizacji pracy w placówce kultury, komunikatywność i umiejętność pracy z grupą, dyspozycyjność .

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogę elektroniczną na adres mailowy: apk@byd.pl z dopiskiem w temacie: „kustosz”. Dziękujemy za wszystkie przesłane dokumenty. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych z mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zmianami)”.

Termin składania CV: 18 września 2015 r.