9 lutego 2019

Wystawa fotografii rodzinnej

Zapraszamy na otwarcie wystawy, która jest efektem konkursu z 2018 roku. Tytuł projektu i wystawy, “Through a mother's & father's eyes photography”, pochodzi od nazwy międzynarodowej grupy fotograficznej, która powstała 2015 roku i od tego czasu działa aktywnie na polu fotografii rodzinnej. Wernisaż odbędzie się 8 marca, godz. 18.00.

30 stycznia 2019

Kurs fotograficzny na wiosnę

Wszystkich początkujących sympatyków fotografii zapraszamy do udziału w kursie "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.

29 stycznia 2019

Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej

W imieniu festiwalu OFFO zapraszamy do udziału wydarzeniu. Swoje prace można wysyłać do 30 maja.

19 stycznia 2019

Wystawa "Korzenie" - fotorelacja

17 stycznia odbyło się otwarcie wystawy "Korzenie". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, a także do zapoznania się katalogiem z wystawy. Ekspozycja będzie czynna do 23 lutego.

7 stycznia 2019

Korzenie - wystawa fotografii

W styczniu zapraszamy na otwarcie wystawy "Korzenie", która stanowi podsumowanie działań podczas plenerów fotograficznych „Trójkąt”. Wernisaż 17 stycznia, godz. 18:00.

21 grudnia 2018

Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej

W styczniu zapraszamy na warsztaty fotografii analogowej. Zajęcia polecamy wszystkim znudzonym "cyfrą". Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia.

21 grudnia 2018

Ferie w Muzeum

Muzeum poleca się na ferie. Zapraszamy dużych i małych do udziału w warsztatach fotograficznych w czasie zimowej przerwy od szkoły. //Brak wolnych miejsc//

17 grudnia 2018

Święta w Muzeum

Informujemy, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Muzeum Fotografii będzie nieczynne. Dni wolne: od 22 grudnia do 7 stycznia.

11 grudnia 2018

Poznaj industrialną Bydgoszcz

Kończy się Rok Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego, zatem zapraszamy na ostatnie większe wydarzenie tegorocznych obchodów. W przedświątecznej atmosferze zapraszamy do odwiedzin bydgoskich miejsc związanych z przemysłem i rzemiosłem. Poznaj industrialną Bydgoszcz w zimowej odsłonie już 15 grudnia. Zwiedzanie z przewodnikiem w Muzeum Fotografii zaczynamy o  godz. 10:00. Obowiązują zapisy.

11 grudnia 2018

Światłoczułe kartki świąteczne - rodzinne warsztaty - fotorelacja

8 grudnia gościliśmy dzieci wraz z rodzicami na warsztatach z tworzenia kartek świątecznych w technice luksografii.