2 maja 2017

Inauguracja Sezonu Turystycznego 2017

Kujawsko-pomorskie konstelacje dobrych miejsc zapraszają do wspólnego świętowania Inauguracji Sezonu Turystycznego 2017. Od 29 kwietnia do 7 maja w całym regionie odbędą się różnego rodzaju aktywności.

1 maja 2017

Kurs fotograficzny "Mam lustrzankę dla zaawansowanych"

Ruszamy z kolejnymi warsztatami fotografii! Otwieramy nabór na kurs "Mam lustrzankę dla zaawansowanych". Warsztaty te przeznaczone są dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją podstawową wiedzę z zakresu fotografii cyfrowej.

1 maja 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

W maju zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Na warsztat bierzemy program Adobe Photoshop. Liczba miejsc jest ograniczona.

28 kwietnia 2017

Majówka w Muzeum

W dniach 1-3 maja załoga Muzeum udaje się na zasłużony odpoczynek, zatem po długim weekendzie zapraszamy dopiero w czwartek, 4 maja. Szczegółowa rozpiska pracy Muzeum w zakładce.

21 kwietnia 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

20 kwietnia odbyło się otwarcie wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka. Tych, którzy nie dotarli na wernisaż, a chcieliby jeszcze zobaczyć prace, zapraszamy do Muzeum do 11 maja.

18 kwietnia 2017

Warsztaty fotografii otworkowej

ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day), Muzeum Fotografii zaprasza na warsztaty z fotografii otworkowej.

Warsztaty odbędą się 23 kwietnia.

17 kwietnia 2017

Wystawa fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

Po raz kolejny w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day). Z tej okazji zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka.

Wernisaż odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w Muzeum Fotografii.

12 kwietnia 2017

Dni wolne w Wielkanoc

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że od Wielkiego Czwartku Muzeum będzie nieczynne.

Zapraszamy ponownie we wtorek, 18 kwietnia.

1 kwietnia 2017

Wernisaż wystawy prac Grupy Miłośników Kadru - fotorelacja

Ostatniego dnia marca miało miejsce otwarcie wystawy prac członków Grupy Miłośników Kadru.

Wystawa będzie czynna do 13 kwietnia. Zapraszamy do zwiedzania.

24 marca 2017

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r., zachęcająca do aktywnego wypoczynku poza sezonem urlopowym.