1 listopada 2016

Przegląd Fotografii Reportażowej Regionu Kujawsko-Pomorskiego Regional Press Photo 2016

fot_Paweł Skraba

Wystawa REGIONAL PRESS PHOTO 2016 20 grudnia o godz. 18.00

W dniu wernisażu III Przeglądu Fotografii Reportażowej Regionu Kujawsko-Pomorskiego nastąpi ogłoszenie werdyktu Jury.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Rafała Bruskiego Prezydenta Bydgoszczy.

27 września 2016

Andrzej Zygmuntowicz - wernisaż wystawy Trochę przyjemności

Zapraszamy na wernisaż wystawy Andrzeja Zygmuntowicza 11 października o godz. 18.00

12 października o godz. 12.00 w APK odbędzie się wykład autora z pokazem nt. "Przyjemność z fotografii analogowej w dobie cyfrowej.

6 lipca 2016

Trwa rekrutacja na BAF VIII i BAF MASTER

Zachęcamy wszystkich do odbycia rocznego kursu fotografii w Bydgoskiej Akademii Fotografii. Absolwentów BAF i osoby, które zdobyły podstawowe kompetencje fotograficzne zapraszamy do wyboru BAF MASTER nowej, półrocznej eksperckiej formuły.

Absolwencie BAF i studenci WSG otrzymują 10% zniżki

5 lipca 2016

Zajęcia fotograficzne w Domu Kultury

NEGATYWNY WTOREK to cykliczne spotkania, połączone z formami warsztatowymi. Podczas zajęć nauczymy się podstaw fotografii, poznamy bydgoskich fotografów, skonsultujemy swoje prace, dokonamy twórczej krytyki, uzyskamy porady, dotyczące sprzętu fotograficznego, a także wybierzemy się na zajęcia plenerowe.

4 lipca 2016

Seminarium

Od 8 do 10 września zapraszamy na Seminarium Fotograficzna Bydgoszcz - 90 lat od ALFY do Fotonu. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogram wydarzeń.

2 lipca 2016

Zmiany dni pracy

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym Muzeum Fotografii w Bydgoszczy otwarte będzię od wtorku do piątku w godzinach 11.00-17.00.

1 lipca 2016

Staż w Muzeum

Muzeum Fotografii w Bydgoszczy przy WSG ogłasza nabór na staż.

22 czerwca 2016

FOTOKREATOR w Katedrze Przemysłów Kreatywnych WSG i BAF

Przyjdź 1 lipca w piątek o godz. 16.00  do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej i dowiedź się czym są przemysły kreatywne i dlaczego warto łączyć biznes z kulturą. Spotkanie informacyjne będzie połączone z warsztatem fotograficznym i kontaktem z kadrą Bydgoskiej Akademii Fotografii.

7 czerwca 2016

Słownik Bydgoskich Fotografów #2

fot_Dominika Hermanowicz

Czerwcową porą fotografowie mają co robić. Prosto z pleneru i działań autorskich zaprosiliśmy na rozmowę Pawła Malinowskiego. Druga odsłona Bydgoskiego Słownika Fotografów odbędzie się 24 czerwca o godz. 18.00 . Młody reprezentant środowiska bydgoskich fotografów opowie  o swojej bieżącej twórczości i zaprezentuje swoje zdjęcia.

7 czerwca 2016

Na Szlaku TeH2O #6 - Stara Warzelnia

fot_Adam Juszkiewicz

Do 30 czerwca zbieramy osoby chętne na sesję reklamową w miejscu towarzyskich spotkań bydgoszczan - Starej Warzelni.