23 października 2018

Warsztaty dla dzieci - fotorelacja

W ramach Vintage Photo Festival, 20 września odbyły się warsztaty dla dzieci. Motywem zajęć była fotografia bezkamerowa.

19 października 2018

Wernisaż wystawy Andrzeja Grabowieckiego - fotorelacja

18 października odbyło się otwarcie wystawy Andrzeja Grabowieckiego pt. Autobiografia i inne opowiadania. Wystawa będzie czynna do 31 października.

16 października 2018

Wystawa Andrzeja Grabowieckiego w ramach Vintage Photo Festival

18 października zapraszamy na wernisaż wystawy „Autobiografia i inne opowiadania”, organizowaną przez Muzeum Fotografii w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. Otwarcie o godz. 17:00.

16 października 2018

Seminarium „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy”

Katedra Gospodarki Turystycznej Wyższej Szkoły Gospodarki zaprasza 23 października na seminarium branżowe „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy” organizowane w ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa pamiątek po ALFIE i FOTONIE.

15 października 2018

Fotografie bezkamerowe i znikające obrazy - warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 6-13 lat, które odbędą się w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival.

15 października 2018

Premiera książki "Kobiety Fotonu" - fotorelacja

13 października, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, odbyła się premiera książki "Kobiety Fotonu".

11 października 2018

Kobiety Fotonu - premiera książki

13 października o godz. 12.00, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, zapraszamy na premierę książki "Kobiety Fotonu". W spotkaniu wezmą udział autorki: Małgorzata Czyńska i Katarzyna Gębarowska.

9 października 2018

Na Bydgoskim Szlaku TeH2O

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Na Bydgoskim Szlaku TeH2O – aktywizacja, tożsamość i kultura”. Celem projektu jest stworzenie klubu młodzieżowego dla dzieci i młodzieży z Okola i Śródmieścia w wieku 7-18 lat, podniesienie ich aktywności społecznej poprzez działania tożsamościowe i artystyczne.

28 września 2018

Trwa nabór do Bydgoskiej Akademii Fotografii

W październiku rusza kolejna edycja rocznego, intensywnego kursu dla początkujących fotografów. Zapraszamy!

26 września 2018

Dzień Otwarty Bydgoskiej Akademii Fotografii

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie, pokaz pracy aparatu wielkoformatowego i warsztaty z fotografii portretowej - wszystko to miało miejsce w ramach Dnia Otwartego Bydgoskiej Akademii Fotografii, który odbył się 22 września. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.