6 września 2013

Fotorelacja – obrona prac dyplomowych BAF 4.09.2013r.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że druga tura obron czwartej edycji BAF już za nami. Gratulujemy wszystkim autorom pomysłowych, jedynych w swoim rodzaju prac i życzymy dalszych sukcesów i inspiracji w tworzeniu wyjątkowych ujęć. Mamy nadzieję, że przygoda z fotografią będzie trwać jak najdłużej, a kolejne zdjęcia będą dowodem, że warto było ją z nami rozpocząć.

10 lipca 2013

Rusza kolejna edycja Bydgoskiej Akademii Fotografii!

Proponujemy kształcenie w dwóch trybach: wieczorowym oraz zaocznym. Po ukończeniu BAF istnieje możliwość uzyskania świadectwa ukończenia Studium Podyplomowego.

4 lipca 2013

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

Miejskie Centrum Kultury nawiedziły baśniowe postacie. Inicjatywa Stowarzyszenia z Potrzeby Serca postawiła sobie za cel integrację międzypokoleniową bydgoszczan. Kustosz Muzeum Fotografii wsparł projekt, wcielając się w postać Krasnala Śmieszka. Znajdziecie go na zdjęciu (podpowiedź na facebooku).

3 lipca 2013

Obrona prac dyplomowych czwartej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii – 30.06.2013

fot. Arkadiusz Blachowski (na zdjęciu: Hanna Zamelska ze swoją pracą dyplomową)

Pierwsza tura za nami. Gratulujemy 11. szczęśliwcom! I trzymamy kciuki za pozostałych – widzimy się we wrześniu.

Przypominamy również o trwającym naborze do kolejnej edycji Akademii. Więcej informacji na stronie BAF.

3 lipca 2013

Do muzeum na staż!

Muzeum Fotografii poszukuje osoby na staż od 1 sierpnia 2013 roku.
Wymagane wykształcenie wyższe (preferowane studia związane z kulturą). Mile widziana znajomość obsługi komputera oraz zainteresowanie fotografią.

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: arek.blachowski@interia.pl do 12 lipca.

Szczegółowe informacje: ULOTKA INFORMACYJNA

24 czerwca 2013

Plener Bydgoskiej Akademii Fotografii – Borsk 14-16.06.2013

Kolejny plener za nami. Dziękujemy za doskonałą zabawę wykładowcom i słuchaczom! Zainteresowanym przypominamy o naborze do piątej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii (szczegóły: tutaj). Zapisy do 23 sierpnia!

Więcej zdjęć z pleneru znajdziecie też: na naszym facebooku, stronie BAF oraz EMAYA.

Zachęcamy do obejrzenia!

20 maja 2013

Noc Muzeów 18.05.2013 – fotorelacja

Tak spędziliśmy Noc Muzeów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Najwytrwalsi żegnali się z nami 19 maja! Więcej zdjęć na facebooku.

25 kwietnia 2013

Noc Muzeów 18 maja 2013 – program

Noc Muzeów to ogólnopolska akcja, polegająca na udostępnianiu zwiedzającym instytucji kulturalnych w godzinach nocnych. W tym roku, poza możliwością obejrzenia ekspozycji stałej, Muzeum Fotografii przygotowało trzy dodatkowe atrakcje.

14 lutego 2013

BAL Fotografa BAF – 9.02.2013 r.

fot. Piotr Kowalski

Bal absolwentów i słuchaczy Bydgoskiej Akademii Fotografii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku.

14 lutego 2013

Spotkanie z Sony 2 marca godz. 16.00 – prezentacja nowej lustrzanki Alfa 99 – trzecie spotkanie

W dniu 2.03.2013 od godziny 16.00 w Muzeum Fotografii mieszczącym się w Bydgoszczy przy ulicy Królowej Jadwigi, będzie miała miejsce prezentacja nowego modelu pełnoklatkowej lustrzanki SONY ALFA 99 oraz lampy błyskowej HVL – F60M, pełnoklatkowego kompaktu RX-1. Podczas spotkania będzie można samemu wypróbować i sprawdzić zalety aparatu oraz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jedyne co trzeba zabrać z sobą to karta pamięci SD.  Szczegóły i rejestracja uczestników pod numerem telefonu 601-642-230 – IBO Ireneusz Borzych lub irek@borzych.pl Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy.