26 marca 2019

Fotorelacja z wernisażu "Relacje"

22 marca odbył się wernisaż wystawy "Relacje". Autorka, Joanna Godziemba, jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Szczególne podziękowania dla Ewy Witczak, która uprzyjemniła wieczór dźwiękami wiolonczeli. Wystawa będzie czynna do 18 maja.

11 marca 2019

Relacje - wystawa fotografii

22 marca otwieramy drugą w tym miesiącu wystawę. Będziemy prezentować ją z dumą, gdyż autorka jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż rozpoczniemy o 18.00.

9 marca 2019

Wernisaż wystawy

8 marca odbyło się otarcie wystawy "W spojrzeniu matki i ojca/ Through a mother's & father's eyes photography. Dziękujemy za liczne przybycie. Wystawę można oglądać do 19 kwietnia.

5 marca 2019

Kurs fotograficzny na wiosnę

Wszystkich początkujących sympatyków fotografii zapraszamy do udziału w kursie "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.

26 lutego 2019

Wystawa fotografii rodzinnej

Zapraszamy na otwarcie wystawy, która jest efektem konkursu z 2018 roku. Tytuł projektu i wystawy, “Through a mother's & father's eyes photography”, pochodzi od nazwy międzynarodowej grupy fotograficznej, która powstała 2015 roku i od tego czasu działa aktywnie na polu fotografii rodzinnej. Wernisaż odbędzie się 8 marca, godz. 18.00.

21 lutego 2019

Poznaj swój region z przewodnikiem

Polecamy udział w kolejnej edycji akcji Poznaj swój region z przewodnikiem. My zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem 2 marca o godz. 11:30. Zapisy na stronie organizatora >

29 stycznia 2019

Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej

W imieniu festiwalu OFFO zapraszamy do udziału wydarzeniu. Swoje prace można wysyłać do 30 maja.

19 stycznia 2019

Wystawa "Korzenie" - fotorelacja

17 stycznia odbyło się otwarcie wystawy "Korzenie". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, a także do zapoznania się katalogiem z wystawy. Ekspozycja będzie czynna do 23 lutego.

7 stycznia 2019

Korzenie - wystawa fotografii

W styczniu zapraszamy na otwarcie wystawy "Korzenie", która stanowi podsumowanie działań podczas plenerów fotograficznych „Trójkąt”. Wernisaż 17 stycznia, godz. 18:00.

21 grudnia 2018

Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej

W styczniu zapraszamy na warsztaty fotografii analogowej. Zajęcia polecamy wszystkim znudzonym "cyfrą". Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia.