24 września 2018

Weekend za pół ceny

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny", która tym razem odbędzie się u nas 5 i 6 października.

22 września 2018

Wystawa prac dyplomowych absolwentów Bydgoskiej Akademii Fotografii - fotorelacja

20 września odbyło się otwarcie wystawy prac dyplomowych 9. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. W imieniu absolwentów dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

21 września 2018

TehoFest w Muzeum

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tegorocznych obchodów Święta Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O.

18 września 2018

Wystawa prac dyplomowych - Bydgoska Akademia Fotografii

Zapraszamy na wystawę prac dyplomowych uczestniczek oraz uczestników dziewiątej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż odbędzie się 20 września o godz. 18.00.

17 września 2018

Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Po wakacjach wracamy do pracy. Zapraszamy na wrześniowy kurs dla początkujących. Na zgłoszenia czekamy do 19 września.

13 września 2018

Święto Szlaku TeH2O

Muzeum Fotografii jest jednym z piętnastu obiektów znajdujących się na Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy. 15 września Szlak będzie świętował kolejne urodziny. Zapraszamy od 12.00.

27 lipca 2018

Jachting - wystawa

Od 7 czerwca zapraszamy do zwiedzania wystawy pochodzącej ze zbioru Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Prezentuje ona kopie fotografii z albumu o tematyce marynistycznej. Wstęp na wystawę jest wolny.

26 lipca 2018

Autochromy Tadeusza Rzący

Dzięki współpracy z Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, muzealna ekspozycja wzbogaciła się o kopie autochromów Tadeusza Rzący. Zapraszamy do zwiedzania.

6 lipca 2018

Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu - fotorelacja

Relacja fotograficzna z pokazu finałowego projektu organizowanego przez Dom Kultury APK.

5 lipca 2018

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

„Ze słońcem w obiektywie” to warsztaty fotograficzne dla młodzieży w wieku 15-18 lat. Proponujemy naukę w niewielkiej grupie oraz przyjaznej atmosferze. Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca.