12 lutego 2021

Cyfrowa obróbka zdjęć

Wszystkie osoby, które chciałyby zgłębić tajniki popularnego programu do cyfrowej edycji zdjęć Photoshop, zapraszamy do udziału w marcowych warsztatach. Uczestnicy poznają podstawowe narzędzia, z których korzysta każdy fotograf oraz inne, bardziej graficzne funkcje.

13 stycznia 2021

Warsztaty fotografii cyfrowej dla początkujących

W nowym roku zapraszamy wszystkich amatorów fotografii cyfrowej do udziału w kursie "Mam cyfrę". Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego. W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi - ilość miejsc ograniczona.

-> Brak wolnych miejsc na ten termin

21 października 2020

Muzeum nieczynne dla zwiedzających

W związku z wprowadzeniem w Polsce czerwonej strefy, Muzeum będzie nieczynne do odwołania.

1 września 2020

Mam Lustrzankę - warsztat fotografii dla początkujących

W październiku ruszamy z krótkim kursem. Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają fotografować. Na zgłoszenia czekamy do 27 września.

31 sierpnia 2020

Nowy adres Muzeum Fotografii

Informujemy, że od listopada Muzeum Fotografii przy WSG w Bydgoszczy funkcjonować będzie przy ulicy Karpackiej 52 (I piętro).
W przestrzeni nowego miejsca nadal będziemy opowiadać o historii fotografii oraz będziemy kontynuować działalność edukacyjną w ramach lekcji muzealnych, kursów fotograficznych i Bydgoskiej Akademii Fotografii.

12 sierpnia 2020

Bydgoska Akademia Fotografii - rekrutacja

Otwieramy rekrutację na kolejną edycję Bydgoskiej Akademii Fotografii 2020/2021. Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, zajęcia rozpoczną się w październiku.

11 sierpnia 2020

Długi weekend w Muzeum

Wakacje w pełni, zatem my znów robimy sobie wolne. Ruszamy na krótki rejs, więc Muzeum będzie nieczynne od 14 do 18 sierpnia.
Zapraszamy ponownie 19 sierpnia.

18 lipca 2020

Z Archiwum MF - wystawa pożegnalna

Zapraszamy do udziału w ostatnim projekcie w przestrzeni przy ul. Królowej Jadwigi 14. Stwórzcie z nami wystawę z Waszych fotograficznych wspomnień.

17 lipca 2020

Przerwa wakacyjna

Informujemy, że w dniach od 21 do 29 lipca Muzeum będzie nieczynne. Planujemy krótki urlop. Zapraszamy ponownie w czwartek 30 lipca od 11.00 - 17.00.

9 czerwca 2020

Weekend w Muzeum

Podczas najbliższego weekendu wyruszmy w podróż starym, dobrym Fiatem, dlatego Muzeum od czwartku, 11 czerwca, będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie we wtorek - 16 czerwca.

ul. Karpacka 52  Bydgoszcz

Adres korespondencyjny:

ul. A. Naruszewicza 11

(zwiedzanie wyłącznie z przewodnikiem - obowiązuje wcześniejsze ustalenie terminu)