7 maja 2018

Uwolnij w sobie twórcę

Młodym twórcom polecamy udział w cyklu interdyscyplinarnych warsztatów organizowanych przez Dom Kultury APK, które odbędą się w maju i czerwcu.

27 kwietnia 2018

Majówka w Muzeum

Informujemy, że w ramach majówkowego weekendu, Muzeum będzie nieczynne w terminie od 29 kwietnia do 7 maja. Sobie i Państwu życzymy udanego wypoczynku.

3 kwietnia 2018

Warsztaty fotografii otworkowej

Zapraszamy do udziału w warsztatach fotografii otworkowej organizowanych w ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej Worldwide Pinhole Photography Day. Warsztaty odbędą się 28 kwietnia, wstęp bezpłatny.

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

28 marca 2018

Wielkanoc w Muzeum

Informujemy, że Muzeum w czasie Wielkanocy, od 30 marca do 2 kwietnia, będzie nieczynne. Życzymy przyjemnego wypoczynku.

13 marca 2018

Fotorelacja z otwarcia wystawy

8 marca odbyło się otwarcie wystawy prac członków Związku Polskich Artystów Fotografików z Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. W imieniu autorów dziękujemy za przybycie. Wystawę będzie można oglądać do 18 kwietnia.

9 marca 2018

Przegląd portfolio pod okiem członków ZPAF

Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Kujawsko - Pomorski zaprasza do udziału w przeglądzie portfolio towarzyszącym wystawie Między historią a współczesnością. Oblicza fotografii / ZPAF. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 18.00. Zapraszamy!

2 marca 2018

Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych

W marcu rusza kolejna edycja kursu "Mam lustrzankę". Tym razem zapraszamy sympatyków fotografii chcących pogłębić swoją wiedzę. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca.

1 marca 2018

Między historią a współczesnością. Oblicza fotografii / ZPAF - wernisaż

8 marca zapraszamy na otwarcie wystawy prac członków Związku Polskich Artystów Fotografików z Okręgu Kujawsko - Pomorskiego. Zaczynamy o 18.00

23 lutego 2018

"Weekend za pół ceny"

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", która odbędzie się 9 i 10 marca.

22 lutego 2018

Cyfrowa obróbka zdjęć - warsztaty

Wszystkim amatorom fotografii cyfrowej polecamy warsztaty z obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w marcu, a na zgłoszenia czekamy do 2 marca.