18 kwietnia 2019

Muzeum w czasie Wielkanocy

Informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych Muzeum Fotografii będzie czynne w stałych godzinach. Zapraszamy do zwiedzania.

18 kwietnia 2019

Barwy Świata - Światłem Malowane - fotorelacja

16 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Barwy Świata-Światłem malowane". Organizatorem konkursu i wystawy pokonkursowej jest Zespół Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy. Zwycięzcom gratulujemy, ich prace można oglądać u nas do 18 maja.

28 marca 2019

Wernisaż "Barwy Świata - Światłem Malowane"

16 kwietnia zapraszamy na otwarcie wystawy prac uczniów Zespołu Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy oraz słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.20 – przegląd zdjęć biorących udział w szkolnym konkursie fotograficznym, którego tematami przewodnimi są światło i barwa. Zaczynamy od 18.00.

26 marca 2019

Studium portretu dla początkujących

Amatorów fotografii portretowej zapraszamy do udziału w warsztatach "Studium portretu". Na zgłoszenia czekamy do 27 marca.

26 marca 2019

Fotorelacja z wernisażu "Relacje"

22 marca odbył się wernisaż wystawy "Relacje". Autorka, Joanna Godziemba, jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Szczególne podziękowania dla Ewy Witczak, która uprzyjemniła wieczór dźwiękami wiolonczeli. Wystawa będzie czynna do 18 maja.

11 marca 2019

Relacje - wystawa fotografii

22 marca otwieramy drugą w tym miesiącu wystawę. Będziemy prezentować ją z dumą, gdyż autorka jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż rozpoczniemy o 18.00.

9 marca 2019

Wernisaż wystawy

8 marca odbyło się otarcie wystawy "W spojrzeniu matki i ojca/ Through a mother's & father's eyes photography. Dziękujemy za liczne przybycie. Wystawę można oglądać do 19 kwietnia.

5 marca 2019

Kurs fotograficzny na wiosnę

Wszystkich początkujących sympatyków fotografii zapraszamy do udziału w kursie "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.

26 lutego 2019

Wystawa fotografii rodzinnej

Zapraszamy na otwarcie wystawy, która jest efektem konkursu z 2018 roku. Tytuł projektu i wystawy, “Through a mother's & father's eyes photography”, pochodzi od nazwy międzynarodowej grupy fotograficznej, która powstała 2015 roku i od tego czasu działa aktywnie na polu fotografii rodzinnej. Wernisaż odbędzie się 8 marca, godz. 18.00.

21 lutego 2019

Poznaj swój region z przewodnikiem

Polecamy udział w kolejnej edycji akcji Poznaj swój region z przewodnikiem. My zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem 2 marca o godz. 11:30. Zapisy na stronie organizatora >