Aktualności

26
MARZ
Fotorelacja z wernisażu "Relacje"

22 marca odbył się wernisaż wystawy "Relacje". Autorka, Joanna Godziemba, jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Szczególne podziękowania dla Ewy Witczak, która uprzyjemniła wieczór dźwiękami wiolonczeli. Wystawa będzie czynna do 18 maja. 

11
MARZ
Relacje - wystawa fotografii

22 marca otwieramy drugą w tym miesiącu wystawę. Będziemy prezentować ją z dumą, gdyż autorka jest absolwentką Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż rozpoczniemy o 18.00.

9
MARZ
Wernisaż wystawy

8 marca odbyło się otarcie wystawy "W spojrzeniu matki i ojca/ Through a mother's & father's eyes photography. Dziękujemy za liczne przybycie. Wystawę można oglądać do 19 kwietnia.

5
MARZ
Kurs fotograficzny na wiosnę

Wszystkich początkujących sympatyków fotografii zapraszamy do udziału w kursie "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 12 marca.

26
LUT
Wystawa fotografii rodzinnej

Zapraszamy na otwarcie wystawy, która jest efektem konkursu z 2018 roku. Tytuł projektu i wystawy, “Through a mother's & father's eyes photography”, pochodzi od nazwy międzynarodowej grupy fotograficznej, która powstała 2015 roku i od tego czasu działa aktywnie na polu fotografii rodzinnej. Wernisaż odbędzie się 8 marca, godz. 18.00.

21
LUT
Poznaj swój region z przewodnikiem

Polecamy udział w kolejnej edycji akcji Poznaj swój region z przewodnikiem. My zapraszamy na oprowadzanie z przewodnikiem 2 marca o godz. 11:30. Zapisy na stronie organizatora >

29
STY
Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej

W imieniu festiwalu OFFO zapraszamy do udziału wydarzeniu. Swoje prace można wysyłać do 30 maja.

19
STY
Wystawa "Korzenie" - fotorelacja

17 stycznia odbyło się otwarcie wystawy "Korzenie". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, a także do zapoznania się katalogiem z wystawy. Ekspozycja będzie czynna do 23 lutego.

7
STY
Korzenie - wystawa fotografii

W styczniu zapraszamy na otwarcie wystawy "Korzenie", która stanowi podsumowanie działań podczas plenerów fotograficznych „Trójkąt”. Wernisaż 17 stycznia, godz. 18:00.

21
GRU
Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej

W styczniu zapraszamy na warsztaty fotografii analogowej. Zajęcia polecamy wszystkim znudzonym "cyfrą". Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia.

21
GRU
Ferie w Muzeum

Muzeum poleca się na ferie. Zapraszamy dużych i małych do udziału w warsztatach fotograficznych w czasie zimowej przerwy od szkoły. //Brak wolnych miejsc//

17
GRU
Święta w Muzeum

Informujemy, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Muzeum Fotografii będzie nieczynne. Dni wolne: od 22 grudnia do 7 stycznia. 

11
GRU
Poznaj industrialną Bydgoszcz

Kończy się Rok Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego, zatem zapraszamy na ostatnie większe wydarzenie tegorocznych obchodów. W przedświątecznej atmosferze zapraszamy do odwiedzin bydgoskich miejsc związanych z przemysłem i rzemiosłem. Poznaj industrialną Bydgoszcz w zimowej odsłonie już 15 grudnia. Zwiedzanie z przewodnikiem w Muzeum Fotografii zaczynamy o  godz. 10:00. Obowiązują zapisy.

11
GRU
Światłoczułe kartki świąteczne - rodzinne warsztaty - fotorelacja

8 grudnia gościliśmy dzieci wraz z rodzicami na warsztatach z tworzenia kartek świątecznych w technice luksografii. 

30
LIS
Dni wolne w Muzeum

W związku z wyjazdem całej ekipy muzealnej na szkolenie, Muzeum będzie nieczynne w dniach: 5, 6 i 7 grudnia. 

27
LIS
Sesja zdjęciowa dla Szlaku TeH2O

Efekty sesji zdjęciowej zrealizowanej dla Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy. Autorem zdjęć jest Filip Kowalkowski.

22
LIS
Światłoczułe kartki świąteczne - rodzinne warsztaty

8 grudnia zapraszamy całe rodziny na warsztaty z tworzenia niebanalnych kartek świątecznych.

21
LIS
Sztuka Natury - fotorelacja

20 listopada odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury". Ekspozycja będzie czynna do 19 grudnia.

3
LIS
Międzynarodowy Festiwal Sztuka Natury 2018 – wystawa i warsztaty

W listopadzie rusza kolejna odsłona Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury". My zapraszamy 20 listopada na wystawę oraz warsztaty.

30
PAŹ
Dni wolne w Muzeum

Informujemy, że 1 i 2 listopada Muzeum będzie nieczynne.

Newsletter

KONTAKT

ul. Karpacka 52  Bydgoszcz

Adres korespondencyjny:

ul. A. Naruszewicza 11

85-229 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 07

muzeumfoto@byd.pl

INFORMACJE

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

wtorek 11:00 - 17:00

środa 11:00 - 17:00

czwartek 11:00 - 17:00

piątek 11:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

PROGRAMY

Copyright @ 2021 Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki.
Kalendarz