Aktualności

23
PAŹ
Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Zapraszamy na jesienną odsłonę kursu "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada.

23
PAŹ
Warsztaty dla dzieci - fotorelacja

W ramach Vintage Photo Festival, 20 września odbyły się warsztaty dla dzieci. Motywem zajęć była fotografia bezkamerowa.

19
PAŹ
Wernisaż wystawy Andrzeja Grabowieckiego - fotorelacja

18 października odbyło się otwarcie wystawy Andrzeja Grabowieckiego pt. Autobiografia i inne opowiadania. Wystawa będzie czynna do 31 października.

16
PAŹ
Wystawa Andrzeja Grabowieckiego w ramach Vintage Photo Festival

18 października zapraszamy na wernisaż wystawy „Autobiografia i inne opowiadania”, organizowaną przez Muzeum Fotografii w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. Otwarcie o godz. 17:00.

16
PAŹ
Seminarium „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy”

Katedra Gospodarki Turystycznej Wyższej Szkoły Gospodarki zaprasza 23 października na seminarium branżowe „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy” organizowane w ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa pamiątek po ALFIE i FOTONIE.

15
PAŹ
Fotografie bezkamerowe i znikające obrazy - warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 6-13 lat, które odbędą się w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. 

15
PAŹ
Premiera książki "Kobiety Fotonu" - fotorelacja

13 października, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, odbyła się premiera książki "Kobiety Fotonu". 

11
PAŹ
Kobiety Fotonu - premiera książki

13 października o godz. 12.00, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, zapraszamy na premierę książki "Kobiety Fotonu". W spotkaniu wezmą udział autorki: Małgorzata Czyńska i Katarzyna Gębarowska. 

9
PAŹ
Na Bydgoskim Szlaku TeH2O

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Na Bydgoskim Szlaku TeH2O – aktywizacja, tożsamość i kultura”. Celem projektu jest stworzenie klubu młodzieżowego dla dzieci i młodzieży z Okola i Śródmieścia w wieku 7-18 lat, podniesienie ich aktywności społecznej poprzez działania tożsamościowe i artystyczne.

28
WRZ
Trwa nabór do Bydgoskiej Akademii Fotografii

W październiku rusza kolejna edycja rocznego, intensywnego kursu dla początkujących fotografów. Zapraszamy!

26
WRZ
Dzień Otwarty Bydgoskiej Akademii Fotografii

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie, pokaz pracy aparatu wielkoformatowego i warsztaty z fotografii portretowej - wszystko to miało miejsce w ramach Dnia Otwartego Bydgoskiej Akademii Fotografii, który odbył się 22 września. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

24
WRZ
Weekend za pół ceny

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny", która tym razem odbędzie się u nas 5 i 6 października.

22
WRZ
Wystawa prac dyplomowych absolwentów Bydgoskiej Akademii Fotografii - fotorelacja

20 września odbyło się otwarcie wystawy prac dyplomowych 9. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. W imieniu absolwentów dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

21
WRZ
TehoFest w Muzeum

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tegorocznych obchodów Święta Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O. 

18
WRZ
Wystawa prac dyplomowych - Bydgoska Akademia Fotografii

Zapraszamy na wystawę prac dyplomowych uczestniczek oraz uczestników dziewiątej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż odbędzie się 20 września o godz. 18.00.

17
WRZ
Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Po wakacjach wracamy do pracy. Zapraszamy na wrześniowy kurs dla początkujących. Na zgłoszenia czekamy do 19 września.

13
WRZ
Święto Szlaku TeH2O

Muzeum Fotografii jest jednym z piętnastu obiektów znajdujących się na Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy. 15 września Szlak będzie świętował kolejne urodziny. Zapraszamy od 12.00.

27
LIP
Jachting - wystawa

Od 7 czerwca zapraszamy do zwiedzania wystawy pochodzącej ze zbioru Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Prezentuje ona kopie fotografii z albumu o tematyce marynistycznej. Wstęp na wystawę jest wolny.

26
LIP
Autochromy Tadeusza Rzący

Dzięki współpracy z Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, muzealna ekspozycja wzbogaciła się o kopie autochromów Tadeusza Rzący. Zapraszamy do zwiedzania.

6
LIP
Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu - fotorelacja

Relacja fotograficzna z pokazu finałowego projektu organizowanego przez Dom Kultury APK.

Newsletter

KONTAKT

ul. Karpacka 52  Bydgoszcz

Adres korespondencyjny:

ul. A. Naruszewicza 11

85-229 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 07

muzeumfoto@byd.pl

INFORMACJE

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

wtorek 11:00 - 17:00

środa 11:00 - 17:00

czwartek 11:00 - 17:00

piątek 11:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

PROGRAMY

Copyright @ 2021 Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki.
Kalendarz