21 listopada 2017

Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury" - fotorelacja

Dziękujemy za liczne przybycie na wernisaż pokonkursowej wystawy "Na ścieżkach natury" organizowanej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury". Wystawę można oglądać do 16 grudnia.

17 listopada 2017

Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury"

Pokonkursowa wystawa w ramach dziesiątej edycji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury" odbędzie się w Kowalewie Pomorskim (3.11), we Włocławku (17.11) oraz Toruniu (27.11-3.12). My na otwarcie wystawy zapraszamy 23.11 o godz. 18.00. Szczegółowy program na stronie www.sztukanatury.pl.

16 listopada 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy "Pod skórą" Macieja Pisuka

Otwarcie wystawy Macieja Pisuka odbyło się 15 listopada, a prace można oglądać do 16 grudnia. Zapraszamy również na spotkanie z autorem, które odbędzie się 15 grudnia. Wstęp wolny.

31 października 2017

Wystawa fotografii "Pod skórą" - Maciej Pisuk

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Macieja Pisuka "Pod skórą". Wernisaż odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00, a sama wystawa jest organizowana pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików.

25 października 2017

Studium portretu - warsztaty fotograficzne

Pod koniec listopada zapraszamy na kolejną edycję kursu fotograficznego "Studium portretu". Tym razem zajęcia poprowadzi Jacek Ziółkowski, wykładowca Bydgoskiej Akademii Fotografii. Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada.

25 października 2017

Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla początkujących

Ruszamy z jesienną edycją kursu fotograficznego dla początkujących. Warsztaty poprowadzi Jacek Ziółkowski. Zapisy trwają do 10 listopada.

20 października 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

Ponownie zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w listopadzie. Na zgłoszenia czekamy do 2 listopada.

17 października 2017

Warsztaty z technik kolorowej fotografii

Sobotnie popołudnie spędziliśmy na kolorowaniu zdjęć. Marek Noniewicz prowadził warsztaty z technik kolorowej fotografii, a to wszystko w ramach konferencji  przygotowanej przez Katedrę Przemysłów Kreatywnych WSG "Przemysły kreatywne szansą rozwoju miasta" oraz Vintage Photo Festival.

4 października 2017

Vintage Photo Festiwal 2017

W październiku rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festiwal. Jako partnerzy, gorąco polecamy i zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach.

30 września 2017

Dyplomy Bydgoskiej Akademii Fotografii - fotorelacja

29 września odbył się wernisaż prac dyplomowych słuchaczy 8. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Podczas otwarcia kadra akademii wręczyła dyplomy absolwentom i przywitała słuchaczy nowej edycji. Wystawę będzie można oglądać do 28 października.