30 października 2018

Dni wolne w Muzeum

Informujemy, że 1 i 2 listopada Muzeum będzie nieczynne.

23 października 2018

Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Zapraszamy na jesienną odsłonę kursu "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada.

23 października 2018

Warsztaty dla dzieci - fotorelacja

W ramach Vintage Photo Festival, 20 września odbyły się warsztaty dla dzieci. Motywem zajęć była fotografia bezkamerowa.

19 października 2018

Wernisaż wystawy Andrzeja Grabowieckiego - fotorelacja

18 października odbyło się otwarcie wystawy Andrzeja Grabowieckiego pt. Autobiografia i inne opowiadania. Wystawa będzie czynna do 31 października.

16 października 2018

Wystawa Andrzeja Grabowieckiego w ramach Vintage Photo Festival

18 października zapraszamy na wernisaż wystawy „Autobiografia i inne opowiadania”, organizowaną przez Muzeum Fotografii w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. Otwarcie o godz. 17:00.

16 października 2018

Seminarium „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy”

Katedra Gospodarki Turystycznej Wyższej Szkoły Gospodarki zaprasza 23 października na seminarium branżowe „Dziedzictwo przemysłowe Bydgoszczy – nadzieje i dylematy” organizowane w ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa pamiątek po ALFIE i FOTONIE.

15 października 2018

Fotografie bezkamerowe i znikające obrazy - warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 6-13 lat, które odbędą się w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival.

15 października 2018

Premiera książki "Kobiety Fotonu" - fotorelacja

13 października, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, odbyła się premiera książki "Kobiety Fotonu".

11 października 2018

Kobiety Fotonu - premiera książki

13 października o godz. 12.00, w ramach działań IV Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival, zapraszamy na premierę książki "Kobiety Fotonu". W spotkaniu wezmą udział autorki: Małgorzata Czyńska i Katarzyna Gębarowska.

9 października 2018

Na Bydgoskim Szlaku TeH2O

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Na Bydgoskim Szlaku TeH2O – aktywizacja, tożsamość i kultura”. Celem projektu jest stworzenie klubu młodzieżowego dla dzieci i młodzieży z Okola i Śródmieścia w wieku 7-18 lat, podniesienie ich aktywności społecznej poprzez działania tożsamościowe i artystyczne.

ul. Karpacka 52