Aktualności

22
LUT
Cyfrowa obróbka zdjęć - warsztaty

Wszystkim amatorom fotografii cyfrowej polecamy warsztaty z obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w marcu, a na zgłoszenia czekamy do 2 marca.

8
LUT
Poznaj swój region z przewodnikiem

Zapraszamy do udziału w akcji „Poznaj swój region z przewodnikiem. Wokół Anny Wazówny” organizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w dniach 24-25.02.2018 r.

23
STY
Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Wszystkich foto-amatorów zapraszamy na pierwszy w nowym roku kurs fotograficzny Mam lustrzankę. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

23
STY
Wernisaż wystawy "Faktura koloru" - fotorelacja

19 stycznia odbył się wernisaż prac Anny Bulli-Dembek. Wystawa będzie czynna do 17 lutego. Wstęp wolny - zapraszamy!

9
STY
"Faktura koloru" - wystawa prac Anny Bulli-Dembek

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Anny Bulli-Dembek. Artystka w swoich pracach skupia się na prostych formach abstrakcyjnych podkreślając relacje faktury i koloru. Wernisaż odbędzie się 19 stycznia o godz. 18.00, a wystawę będzie można oglądać do 17 lutego. 

8
STY
Rodzinne warsztaty podczas Dni otwartych Domu Kultury APK

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Domu Kultury APK w roku szkolnym 2017/2018, spotkań z instruktorkami i instruktorami oraz bezpłatnego udziału w pokazowych warsztatach podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 20 stycznia

8
STY
Jak dbać o tradycyjne zdjęcia?

27 stycznia zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak zadbać o domowe archiwa fotograficzne. W jakich albumach przechowywać zdjęcia? W jaki sposób zabezpieczać negatywy oraz uszkodzone odbitki? Czy i jak opisywać fotografie? Jakie znaczenie dla wartości naszego domowego archiwum ma właściwy opis? - Na te pytania odpowie Marek Noniewicz.

20
GRU
Święta w Muzeum

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radosnych chwil w gronie najbliższych. 

Informujemy także o zmienionych dniach otwarcia Muzeum.

 

28
LIS
Spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem

15 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Maciejem Pisukiem – fotografem oraz pisarzem, absolwentem Studium Scenariuszowego w PWSFTviT w Łodzi, autorem scenariusza do filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem", opublikowanego wcześniej w formie książkowej przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej, a także sztuki telewizyjnej "Gwiazdy i los człowieka".

 

23
LIS
Światłoczułe kartki świąteczne

Razem z Domem Kultury APK zapraszamy na warsztaty rodzinne z tworzenia kartek świątecznych w technice luksografii. 

 

22
LIS
Oprowadzanie po wystawie "Na ścieżkach Natury" oraz otwarty przegląd portfolio

7 grudnia zapraszamy na oprowadzanie po wystawie "Na ścieżkach Natury" z perspektywy Adama Adamskiego – pomysłodawcy i dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury", a także fotografa przyrody, członka Związku Polskich Artystów Fotografików, wykładowcy Bydgoskiej Akademii Fotografii - BAF MASTER. Zaczynamy od 18.00.

 

21
LIS
Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury" - fotorelacja

Dziękujemy za liczne przybycie na wernisaż pokonkursowej wystawy "Na ścieżkach natury" organizowanej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury". Wystawę można oglądać do 16 grudnia.

17
LIS
Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury"

Pokonkursowa wystawa w ramach dziesiątej edycji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury" odbędzie się w Kowalewie Pomorskim (3.11), we Włocławku (17.11) oraz Toruniu (27.11-3.12). My na otwarcie wystawy zapraszamy 23.11 o godz. 18.00. Szczegółowy program na stronie www.sztukanatury.pl.

16
LIS
Fotorelacja z otwarcia wystawy "Pod skórą" Macieja Pisuka

Otwarcie wystawy Macieja Pisuka odbyło się 15 listopada, a prace można oglądać do 16 grudnia. Zapraszamy również na spotkanie z autorem, które odbędzie się 15 grudnia. Wstęp wolny.

31
PAŹ
Wystawa fotografii "Pod skórą" - Maciej Pisuk

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Macieja Pisuka "Pod skórą". Wernisaż odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00, a sama wystawa jest organizowana pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików.

25
PAŹ
Studium portretu - warsztaty fotograficzne

Pod koniec listopada zapraszamy na kolejną edycję kursu fotograficznego "Studium portretu". Tym razem zajęcia poprowadzi Jacek Ziółkowski, wykładowca Bydgoskiej Akademii Fotografii. Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada.

25
PAŹ
Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla początkujących

Ruszamy z jesienną edycją kursu fotograficznego dla początkujących. Warsztaty poprowadzi Jacek Ziółkowski. Zapisy trwają do 10 listopada.

20
PAŹ
Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

Ponownie zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w listopadzie. Na zgłoszenia czekamy do 2 listopada.

17
PAŹ
Warsztaty z technik kolorowej fotografii

Sobotnie popołudnie spędziliśmy na kolorowaniu zdjęć. Marek Noniewicz prowadził warsztaty z technik kolorowej fotografii, a to wszystko w ramach konferencji  przygotowanej przez Katedrę Przemysłów Kreatywnych WSG "Przemysły kreatywne szansą rozwoju miasta" oraz Vintage Photo Festival. 

4
PAŹ
Vintage Photo Festiwal 2017

W październiku rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festiwal. Jako partnerzy, gorąco polecamy i zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach. 

Newsletter

KONTAKT

ul. Karpacka 52  Bydgoszcz

Adres korespondencyjny:

ul. A. Naruszewicza 11

85-229 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 07

muzeumfoto@byd.pl

INFORMACJE

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

wtorek 11:00 - 17:00

środa 11:00 - 17:00

czwartek 11:00 - 17:00

piątek 11:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

PROGRAMY

Copyright @ 2021 Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki.
Kalendarz