Rekrutacja do Bydgoskiej Akademii Fotografii

Do kogo adresowany jest kurs Bydgoskiej Akademii Fotografii?

-> Do wszystkich, dla których fotografia jest prawdziwą pasją. Do tych, którym nie wystarcza wiedza zdobyta na rozmaitych forach i stronach internetowych.

Dlaczego warto uczyć się w  Bydgoskiej Akademii Fotografii?

-> Bo to możliwość realnego kontaktu z praktykami i teoretykami fotografii oraz możliwość dzielenia się swoją pasją, wymiany pomysłów i inspiracji. To spotkania w "klimatycznej" przestrzeni Muzeum Fotografii.

ZAPISY

Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania zawodu plastyk w ramach szkoły policealnej w dwóch specjalizacjach do wyboru: fotografia artystyczna i projektowanie graficzne. Więcej szczegółów na stronie: http://www.szkola.plastyczna.byd.pl/id,2/oferta

Po pierwszym roku istnieje możliwość kontynuacji nauki na kursie dla zaawansowanych -> BAF MASTER

Szczegóły na stronie baf.byd.pl