Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w Muzeum Fotografii. Pierwsze zajęcia już w październiku. Prowadzenie - Marek Noniewicz.

MAŁA ŚCIEMA W CIEMNI FOTOGRAFICZNEJ to warsztaty performatywne z elementami fotografii. W programie zajęć m.in.: wprowadzenie do fotografii, zabawy edukacyjne i działania przestrzenne.

Przedział wiekowy: 7-12 lat

WARSZTATY FOTOGRAFII POSZUKUJĄCEJ dla dzieci i młodzieży. W programie zajęć m.in.: camera obscura, XIX-wieczne techniki fotograficzne, podstawy pracy w ciemni, praca w studio z oświetleniem stałym i błyskowym, plenery, konsultacje.

Przedział wiekowy: 12-18 lat

CENNIK ZAJĘĆ

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: dk@byd.pl. Dodatkowe informacje: tel. 52 567 07 64.