Spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem

"Pod skórą" to cykl portretów wykonanych na warszawskiej Pradze. Podejście Macieja Pisuka do obrazu jest zaskakująco podobne do tego, jakie reprezentował Jacob Riis, tworząc w XIX wieku podwaliny fotoreportażu humanistycznego. W oparciu o zebrany materiał artysta planuje wydać książkę we współpracy z Anną Nałęcką i Rafałem Milachem z Kolektywu Sputnik Photos.

kurator wystawy: Marek Noniewicz
patronat: ZPAF Okręg Kujawsko - Pomorski

Prace Macieja Pisuka można oglądać do 16 grudnia. Wstęp na wystawę i spotkanie jest bezpłatny.