Rodzinne warsztaty podczas Dni otwartych Domu Kultury APK

W ramach Dnia Otwartego zapraszamy do Muzeum Fotografii na warsztaty rodzinne "Portret fotograficzny sto lat temu" w godzinach 11.30–13.00.

Podczas zajęć w atelier wykonamy unikatowe portrety aparatem wielkoformatowym. Wykorzystamy właściwości światłoczułe papieru fotograficznego, który po naświetleniu w atelier wywołamy w ciemni.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – zapisy pod adresem: dk@byd.pl.

Aktualnie Dom Kultury APK prowadzi nabór na zajęcia stałe prowadzone w semestrze letnim, od lutego do czerwca. Więcej szczegółów na stronie www.domkultury.byd.pl.