Przegląd portfolio pod okiem członków ZPAF

Spotkanie adresowane jest do miłośniczek i miłośników fotografii zainteresowanych członkostwem w ZPAF, posiadających uporządkowany i udokumentowany dorobek. Oczekujemy prezentacji 2-3 zestawów złożonych z kilkunastu - kilkudziesięciu zdjęć. Prace oceni grono doświadczonych artystek i artystów, którzy udzielą wskazówek przydatnych w dalszych twórczych poszukiwaniach.

Udział w przeglądzie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy mailowe: muzeumfoto@byd.pl – do 10 marca.