Międzynarodowy Festiwal Sztuka Natury 2018 – wystawa i warsztaty

Program bydgoskiej odsłony XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury":

godz. 18:00

> wernisaż wystawy "Sztuka Natury" – prezentacja prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego Sztuka Natury 2017.

Autorki i autorzy: Joanna Antosik, Szymon Bialic, Wiktor Blokowski, Adriana Bogdanowska, Oskar Borzestowski, Magdalena Chudzik, Krzysztof Cieślak, Bogusław Czarnecki, Bartosz Dubiel, Michał Fabiszewski, Paweł Figlant, Karol Grabski, Waldemar Graś, Łukasz Gwiździel, Andreas Huerlimann, Arkadiusz Kikulski, Daniel Kopacz, Adam Kot, Kacper Lendecki, Arkadiusz Makowski, Wojciech Nawrocki, Ryszard Sąsiadek, Sławomir Skowronek, Michał Sośnicki, Grzegorz Szkutnik, Paweł Wrona.

godz. 18:30

> pokazy multimedialne nagrodzone podczas poprzednich edycji festiwalu

> warsztaty makrofotografii / prowadzenie dr hab. Adam Adamski (Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu)

WSTĘP WOLNY na wernisaż, pokazy i warsztaty.

Pełen program festiwalu dostępny na stronie www.sztukanatury.pl.

fot. Sośnicki