Pokaz filmu „Andrzej Maziec – postać autentyczna”

W filmie wystąpią, między innymi, Elżbieta Kantorek, Grażyna Bułatek, Wojciech Woźniak. Obok nagranych wywiadów, wykorzystano dokumentacje działań artystycznych bohatera oraz fragmenty realizowanych przez niego filmów. Pokazowi towarzyszyć będzie wystawa pamiątkowych tablic wykonanych przez artystę dokumentujących jego działania w latach 70-tych.

Projekcja odbędzie się w sali widowiskowej Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej.

Projekt dofinansowany dzięki wsparciu miasta Bydgoszczy.