Wilczym tropem, czyli opowieść o fotografowaniu dzikiej przyrody

Jurek Napierałą od lat fotografuje dziką przyrodę, jest miłośnikiem ekologii. Na co dzień pedagog pracujący w Kcyni, gdzie organizuje warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Jest również członkiem Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”. Laureat wielu konkursów fotograficznych, swoje prace niejednokrotnie eksponował  na wystawach na terenie naszego województwa. Fotograf zaprezentuje swoje prace oraz opowie, w jaki sposób one powstawały.

Wstęp wolny.