Mali studenci w Muzeum Fotografii – fotorelacja

21 stycznia 2012 z Muzeum Fotografii w ramach Uniwersytetu Rodzinnego odbył się wykład ” Tajemnice fotografii”. Małych Studentów w świat fotografii wprowadził mgr Arkadiusz Blachowski – kustosz MF.

Dzieci uczestniczyły w pokazie multimedialnym przedstawiającym początki fotografii, zapoznały się z eksponatami Muzeum,  brały udział w sesji fotograficznej oraz samodzielnie wykonały zdjęcia w tradycyjnej ciemnii fotograficznej.

Najbardziej podobało mi się wywoływanie zdjęć. Wszystkie aparaty i kamery były fajne i ciekawe. Julka, 8 lat

Było fajnie przy zdjęciach i w ciemni oraz jak oglądaliśmy film o starych aparatach z dawnych lat. Martyna, 7 lat

Najlepsza była sesja zdjęciowa. Dawid, 6 lat

Mi się najbardziej podobało, gdy robiliśmy zdjęcia na papierze, sesja i ogólnie zwiedzanie Muzeum. Łukasz, 10 lat