26 kwietnia 2017

Majówka w Muzeum

W dniach 1-3 maja załoga Muzeum udaje się na zasłużony odpoczynek, zatem po długim weekendzie zapraszamy dopiero w czwartek, 4 maja. Szczegółowa rozpiska pracy Muzeum w zakładce.

25 kwietnia 2017

Kurs fotograficzny "Mam lustrzankę dla zaawansowanych"

Ruszamy z kolejnymi warsztatami fotografii! Otwieramy nabór na kurs "Mam lustrzankę dla zaawansowanych". Warsztaty te przeznaczone są dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją podstawową wiedzę z zakresu fotografii cyfrowej. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja.

25 kwietnia 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

W maju zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Na warsztat bierzemy program Adobe Photoshop. Zapisy prowadzimy do 3 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Inauguracja Sezonu Turystycznego 2017

Kujawsko-pomorskie konstelacje dobrych miejsc zapraszają do wspólnego świętowania Inauguracji Sezonu Turystycznego 2017. Od 29 kwietnia do 7 maja w całym regionie odbędą się różnego rodzaju aktywności.

24 kwietnia 2017

Warsztaty "Studium portretu dla zaawansowanych"

Zapraszamy na kolejną odsłonę kursu fotograficznego "Studium portretu". Tym razem warsztaty kierowane są dla osób zaawansowanych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do  8 maja.

23 kwietnia 2017

Warsztaty "Studium portretu" - poziom podstawowy

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne "Studium portretu". Zajęcia przeznaczone są dla miłośników fotografii, którzy już opanowali podstawowe umiejętności fotograficzne. Warsztaty ruszają w połowie maja.

21 kwietnia 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

20 kwietnia odbyło się otwarcie wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka. Tych, którzy nie dotarli na wernisaż, a chcieliby jeszcze zobaczyć prace, zapraszamy do Muzeum do 11 maja.

18 kwietnia 2017

Warsztaty fotografii otworkowej

ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day), Muzeum Fotografii zaprasza na warsztaty z fotografii otworkowej.

Warsztaty odbędą się 23 kwietnia.

17 kwietnia 2017

Wystawa fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

Po raz kolejny w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day). Z tej okazji zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka.

Wernisaż odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w Muzeum Fotografii.

12 kwietnia 2017

Dni wolne w Wielkanoc

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że od Wielkiego Czwartku Muzeum będzie nieczynne.

Zapraszamy ponownie we wtorek, 18 kwietnia.