19 października 2017

Wystawa fotografii "Pod skórą" - Maciej Pisuk

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Macieja Pisuka "Pod skórą". Wernisaż odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00, a sama wystawa jest organizowana pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików.

17 października 2017

Warsztaty z technik kolorowej fotografii

Sobotnie popołudnie spędziliśmy na kolorowaniu zdjęć. Marek Noniewicz prowadził warsztaty z technik kolorowej fotografii, a to wszystko w ramach konferencji  przygotowanej przez Katedrę Przemysłów Kreatywnych WSG "Przemysły kreatywne szansą rozwoju miasta" oraz Vintage Photo Festival.

14 października 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

Ponownie zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w listopadzie. Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada.

4 października 2017

Vintage Photo Festiwal 2017

W październiku rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festiwal. Jako partnerzy, gorąco polecamy i zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach.

30 września 2017

Dyplomy Bydgoskiej Akademii Fotografii - fotorelacja

29 września odbył się wernisaż prac dyplomowych słuchaczy 8. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Podczas otwarcia kadra akademii wręczyła dyplomy absolwentom i przywitała słuchaczy nowej edycji. Wystawę będzie można oglądać do 28 października.

30 września 2017

Portret sto lat temu

Ostatniego dnia września odbyły się warsztaty dla najmłodszych "Portret sto lat temu". Marek Noniewicz zabrał dzieci do świata początków fotografii w ramach festiwalu filmowego Przeźrocza.

29 września 2017

Metropolia za pół ceny

Zapraszamy do udziału w akcji „Metropolia za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października 2017.

19 września 2017

Finał Tehofest 2017 - fotorelacja

Za nami Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O TehoFest 2017. Po południu spędziliśmy czas na wykładzie o portrecie i warsztacie z retuszu, a wieczorem ruszyliśmy na wielki finał, który odbył się w Fabryka Obrabiarek do Drewna.

19 września 2017

Festiwal Filmowy Przeźrocza

Od 28 września do 1 października odbędzie się trzecia edycja bydgoskiego festiwalu filmowego skierowanego do miłośników kina artystycznego.
Festiwal Filmowy „Przeźrocza” przedstawia nowe nurty w polskim kinie dokumentalnym jednocześnie silnie odwołując się do filmowych, także bydgoskich, tradycji sztuki dokumentu. Jako partnerzy festiwalu, szczególnie zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Noniewiczem oraz warsztaty fotografii dla dzieci.

18 września 2017

Wernisaż prac absolwentów 8. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii

29 września odbędzie się prezentacja prac dyplomowych absolwentów 8. edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wystawa stanowi zwieńczenie ich całorocznej pracy – zmagań z różnymi gatunkami i technikami fotografowania – pod okiem wykładowców i promotorów. Wernisaż odbędzie się o godz. 19.00.