5 lipca 2018

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

„Ze słońcem w obiektywie” to warsztaty fotograficzne dla młodzieży w wieku 15-18 lat. Proponujemy naukę w niewielkiej grupie oraz przyjaznej atmosferze. Na zgłoszenia czekamy do 26 lipca.

4 lipca 2018

Rusza nabór do Bydgoskiej Akademii Fotografii

W październiku rusza kolejna edycja rocznego, intensywnego kursu dla początkujących fotografów. Zapraszamy!

3 lipca 2018

Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu - fotorelacja

Relacja fotograficzna z pokazu finałowego projektu organizowanego przez Dom Kultury APK.

27 czerwca 2018

Uwolnij w sobie twórcę - pokaz finałowy teatru cieni

29 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na pokaz finałowy wieńczący cykl warsztatów fotograficznych, teatralnych, choreograficznych, modelarskich i plastycznych dla dzieci oraz młodzieży, realizowanych od maja br. w Domu Kultury APK, w ramach projektu "Uwolnij w sobie twórcę".

19 czerwca 2018

BLUE CREATIVE. Warsztaty cyjanotypii

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych warsztatach cyjanotypii BLUE CREATIVE, organizowanych wspólnie z Katedrą Przemysłów Kreatywnych WSG. Zajęcia odbędą się już 4 lipca.

11 czerwca 2018

Autochromy Tadeusza Rzący

Dzięki współpracy z Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, muzealna ekspozycja wzbogaciła się o kopie autochromów Tadeusza Rzący. Zapraszamy do zwiedzania.

5 czerwca 2018

Jachting - wystawa

Od 7 czerwca zapraszamy do zwiedzania wystawy pochodzącej ze zbioru Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Prezentuje ona kopie fotografii z albumu o tematyce marynistycznej. Wstęp na wystawę jest wolny.

29 maja 2018

Dni wolne w Muzeum

Informujemy, że w dniach 31 maja - 4 czerwca, Muzeum będzie nieczynne. Sobie i Państwu życzymy słonecznego weekendu na łonie natury.

25 maja 2018

Warsztaty cyjanotypii podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2018

Kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów cyjanotypii, które prowadził Marek Noniewicz.

22 maja 2018

Bydgoski Festiwal Nauki

Kolejny raz zapraszamy do udziału w Bydgoskim Festiwalu Nauki. My polecamy się 24 i 25 maja.