16 lutego 2018

Cyfrowa obróbka zdjęć - warsztaty

Wszystkim amatorom fotografii cyfrowej polecamy warsztaty z obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w marcu, a na zgłoszenia czekamy do 2 marca.

15 lutego 2018

"Weekend za pół ceny"

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", która odbędzie się 10 marca.

10 lutego 2018

Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych

W marcu rusza kolejna edycja kursu "Mam lustrzankę". Tym razem zapraszamy sympatyków fotografii chcących pogłębić swoją wiedzę. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca.

8 lutego 2018

Poznaj swój region z przewodnikiem

Zapraszamy do udziału w akcji „Poznaj swój region z przewodnikiem. Wokół Anny Wazówny” organizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w dniach 24-25.02.2018 r.

23 stycznia 2018

Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Wszystkich foto-amatorów zapraszamy na pierwszy w nowym roku kurs fotograficzny Mam lustrzankę. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

23 stycznia 2018

Wernisaż wystawy "Faktura koloru" - fotorelacja

19 stycznia odbył się wernisaż prac Anny Bulli-Dembek. Wystawa będzie czynna do 17 lutego. Wstęp wolny - zapraszamy!

9 stycznia 2018

"Faktura koloru" - wystawa prac Anny Bulli-Dembek

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Anny Bulli-Dembek. Artystka w swoich pracach skupia się na prostych formach abstrakcyjnych podkreślając relacje faktury i koloru. Wernisaż odbędzie się 19 stycznia o godz. 18.00, a wystawę będzie można oglądać do 17 lutego.

8 stycznia 2018

Rodzinne warsztaty podczas Dni otwartych Domu Kultury APK

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Domu Kultury APK w roku szkolnym 2017/2018, spotkań z instruktorkami i instruktorami oraz bezpłatnego udziału w pokazowych warsztatach podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 20 stycznia

8 stycznia 2018

Jak dbać o tradycyjne zdjęcia?

27 stycznia zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy, jak zadbać o domowe archiwa fotograficzne. W jakich albumach przechowywać zdjęcia? W jaki sposób zabezpieczać negatywy oraz uszkodzone odbitki? Czy i jak opisywać fotografie? Jakie znaczenie dla wartości naszego domowego archiwum ma właściwy opis? - Na te pytania odpowie Marek Noniewicz.

20 grudnia 2017

Święta w Muzeum

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radosnych chwil w gronie najbliższych.

Informujemy także o zmienionych dniach otwarcia Muzeum.