16 listopada 2019

Promocja albumu "Spotkanie z Mariną Abramović”

29 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na prezentację albumu fotografii Wojciecha Woźniaka, który był jedynym fotografem towarzyszącym artystce w Polsce w ramach wystawy „The Cleaner” w 2019 r. Fotograf dokumentował działania związane m.in. z przygotowaniem wystawy czy oficjalnymi spotkaniami.

9 listopada 2019

Wilczym tropem, czyli opowieść o fotografowaniu dzikiej przyrody

23 listopada o godz. 14.15 zapraszamy na spotkanie autorskie z fotografem przyrody - Jurkiem Napierałą.

6 listopada 2019

Sztuka Natury

Wystawa prezentująca prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie fotograficznym „Opowieści natury” zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczej „Sztuka Natury” 2018. Wernisaż 22 listopada o godz. 18.00

5 listopada 2019

Kurs fotograficzny dla początkujących

W listopadzie zapraszamy na warsztaty z fotografii cyfrowej dla początkujących "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada.

23 października 2019

Cyfrowa obróbka zdjęć

W listopadowe, jesienne popołudnia zapraszamy na warsztaty dla początkujących, gdzie będziemy zgłębiać tajniki Photoshopa. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada.

22 października 2019

Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej

W listopadzie odbędą się warsztaty z fotografii analogowej. Są one kierowane do wszystkich  znudzonych „cyfrą”. To podroż w przeszłość fotografii do świata tajemnicy, nieoczywistości i eksperymentów. Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada.

22 października 2019

Warsztaty z Anitą Andrzejewską - fotorelacja

Kolejny warsztat z ramach Vintage Photo Festival za nami. Tym razem gościliśmy Anitę Andrzejewską, która wprowadzała nas w swój świat fotografii tradycyjnej.

18 października 2019

Jowita Mormul - Nietrwałość - fotorelacja z wernisażu

Otwarcie wystawy prac Jowity Mormul "Nietrwałość" za nami. Ekspozycja towarzyszy 5. edycji Vintage Photo Festival, którą będzie można oglądać do 16 listopada.

15 października 2019

Warsztaty z fotografii organicznej z Peterem Bjergiem - fotorelacja

13 października odbyły się warsztaty z Peterem Bjergiem w ramach Vintage Photo Festival. Podczas zajęć uczestnicy stworzyli ekologiczny wywoływacz z  kawy rozpuszczalnej, napojów gazowanych i witaminy C.

1 października 2019

Jowita Mormul - Nietrwałość

17 października  o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy prac Jowity Mormul - Nietrwałość. Wystawa otwiera cykl wydarzeń organizowanych w ramach 15-lecia Muzeum Fotografii w Bydgoszczy oraz towarzyszy Vintage Photo Festival.