28 listopada 2017

Spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem

15 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Maciejem Pisukiem – fotografem oraz pisarzem, absolwentem Studium Scenariuszowego w PWSFTviT w Łodzi, autorem scenariusza do filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem", opublikowanego wcześniej w formie książkowej przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej, a także sztuki telewizyjnej "Gwiazdy i los człowieka".

23 listopada 2017

Światłoczułe kartki świąteczne

Razem z Domem Kultury APK zapraszamy na warsztaty rodzinne z tworzenia kartek świątecznych w technice luksografii.

-> BRAK MIEJSC! (kolejne warsztaty w styczniu)

22 listopada 2017

Oprowadzanie po wystawie "Na ścieżkach Natury" oraz otwarty przegląd portfolio

7 grudnia zapraszamy na oprowadzanie po wystawie "Na ścieżkach Natury" z perspektywy Adama Adamskiego – pomysłodawcy i dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury", a także fotografa przyrody, członka Związku Polskich Artystów Fotografików, wykładowcy Bydgoskiej Akademii Fotografii - BAF MASTER. Zaczynamy od 18.00.

21 listopada 2017

Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury" - fotorelacja

Dziękujemy za liczne przybycie na wernisaż pokonkursowej wystawy "Na ścieżkach natury" organizowanej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury". Wystawę można oglądać do 16 grudnia.

17 listopada 2017

Wernisaż wystawy "Na ścieżkach Natury"

Pokonkursowa wystawa w ramach dziesiątej edycji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego - "Sztuka Natury" odbędzie się w Kowalewie Pomorskim (3.11), we Włocławku (17.11) oraz Toruniu (27.11-3.12). My na otwarcie wystawy zapraszamy 23.11 o godz. 18.00. Szczegółowy program na stronie www.sztukanatury.pl.

16 listopada 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy "Pod skórą" Macieja Pisuka

Otwarcie wystawy Macieja Pisuka odbyło się 15 listopada, a prace można oglądać do 16 grudnia. Zapraszamy również na spotkanie z autorem, które odbędzie się 15 grudnia. Wstęp wolny.

31 października 2017

Wystawa fotografii "Pod skórą" - Maciej Pisuk

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Macieja Pisuka "Pod skórą". Wernisaż odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00, a sama wystawa jest organizowana pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików.

25 października 2017

Studium portretu - warsztaty fotograficzne

Pod koniec listopada zapraszamy na kolejną edycję kursu fotograficznego "Studium portretu". Tym razem zajęcia poprowadzi Jacek Ziółkowski, wykładowca Bydgoskiej Akademii Fotografii. Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada.

25 października 2017

Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla początkujących

Ruszamy z jesienną edycją kursu fotograficznego dla początkujących. Warsztaty poprowadzi Jacek Ziółkowski. Zapisy trwają do 10 listopada.

20 października 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

Ponownie zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Zajęcia ruszają w listopadzie. Na zgłoszenia czekamy do 2 listopada.