Fotorelacja z otwarcia wystawy ,,Bocianowo – Londynek w pamięci aparatu fotograficznego Andrzeja Maz

Zdjęcia 1-13 – fot. Elżbieta Schulz

Zdjęcie 14 (panorama) – fot. Andrzej Maziec

Tak wyglądał wernisaż prac Andrzeja Mazieca. Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność! Pozostałych zachęcamy do zwiedzania – wystawa czynna do 10 września. Serdecznie zapraszamy!

Spragnionym wspomnień i ciekawym co jeszcze działo się na wernisażu polecamy naszego facebooka – znajdziecie tu więcej zdjęć z wystawy.