Aktualności

5
LIP
Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

„Ze słońcem w obiektywie” to warsztaty fotograficzne dla młodzieży w wieku 15-18 lat. Proponujemy naukę w niewielkiej grupie oraz przyjaznej atmosferze. Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca.

27
CZER
Uwolnij w sobie twórcę - pokaz finałowy teatru cieni

29 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na pokaz finałowy wieńczący cykl warsztatów fotograficznych, teatralnych, choreograficznych, modelarskich i plastycznych dla dzieci oraz młodzieży, realizowanych od maja br. w Domu Kultury APK, w ramach projektu "Uwolnij w sobie twórcę". 

19
CZER
BLUE CREATIVE. Warsztaty cyjanotypii

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych warsztatach cyjanotypii BLUE CREATIVE, organizowanych wspólnie z Katedrą Przemysłów Kreatywnych WSG. Zajęcia odbędą się już 4 lipca. 

29
MAJ
Dni wolne w Muzeum

Informujemy, że w dniach 31 maja - 4 czerwca, Muzeum będzie nieczynne. Sobie i Państwu życzymy słonecznego weekendu na łonie natury.

25
MAJ
Warsztaty cyjanotypii podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2018

Kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów cyjanotypii, które prowadził Marek Noniewicz.

22
MAJ
Bydgoski Festiwal Nauki

Kolejny raz zapraszamy do udziału w Bydgoskim Festiwalu Nauki. My polecamy się 24 i 25 maja.

22
MAJ
Otwarcie wystawy Barwy Świata - Światłem Malowane

19 maja odbył się wernisaż wystawy prac uczniów Zespołu Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy oraz słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.20. Ekspozycja to zbiór prac biorących udział w corocznym konkursie fotograficznym. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy jeszcze wielu udanych kadrów.

16
MAJ
Europejska Noc Muzeów

Już 19 maja zapraszamy do udziału w tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów. Wszystkie atrakcje w naszym Muzeum będą odbywać się w godzinach 18.00 - 0.00. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

15
MAJ
Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla początkujących

W maju ruszamy z kolejną edycją kursu fotograficznego dla początkujących. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja.

15
MAJ
Godziny pracy w weekend

Informujemy o wyjątkowym trybie pracy w najbliższy weekend. Zapraszamy do Muzeum w godzinach:

* 18. maja  - 14.00 - 17.00

* 19. maja - 18.00 - 0.00 (Noc Muzeów)

11
MAJ
Barwy Świata – Światłem Malowane - wernisaż

Coroczna prezentacja prac uczniów Zespołu Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy oraz słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.20 – przegląd zdjęć biorących udział w szkolnym konkursie fotograficznym, którego tematami przewodnimi są światło i barwa. Wernisaż odbędzie się 19 maja o godz. 18:00 w ramach Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy. 

7
MAJ
Uwolnij w sobie twórcę

Młodym twórcom polecamy udział w cyklu interdyscyplinarnych warsztatów organizowanych przez Dom Kultury APK, które odbędą się w maju i czerwcu. 

27
KWI
Majówka w Muzeum

Informujemy, że w ramach majówkowego weekendu, Muzeum będzie nieczynne w terminie od 29 kwietnia do 7 maja. Sobie i Państwu życzymy udanego wypoczynku.

3
KWI
Warsztaty fotografii otworkowej

Zapraszamy do udziału w warsztatach fotografii otworkowej organizowanych w ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej Worldwide Pinhole Photography Day. Warsztaty odbędą się 28 kwietnia, wstęp bezpłatny.

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

28
MARZ
Wielkanoc w Muzeum

Informujemy, że Muzeum w czasie Wielkanocy, od 30 marca do 2 kwietnia, będzie nieczynne. Życzymy przyjemnego wypoczynku.

13
MARZ
Fotorelacja z otwarcia wystawy

8 marca odbyło się otwarcie wystawy prac członków Związku Polskich Artystów Fotografików z Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. W imieniu autorów dziękujemy za przybycie. Wystawę będzie można oglądać do 18 kwietnia.

9
MARZ
Przegląd portfolio pod okiem członków ZPAF

Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Kujawsko - Pomorski zaprasza do udziału w przeglądzie portfolio towarzyszącym wystawie Między historią a współczesnością. Oblicza fotografii / ZPAF. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 18.00. Zapraszamy!

 

2
MARZ
Mam lustrzankę - warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych

W marcu rusza kolejna edycja kursu "Mam lustrzankę". Tym razem zapraszamy sympatyków fotografii chcących pogłębić swoją wiedzę. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca.

1
MARZ
Między historią a współczesnością. Oblicza fotografii / ZPAF - wernisaż

8 marca zapraszamy na otwarcie wystawy prac członków Związku Polskich Artystów Fotografików z Okręgu Kujawsko - Pomorskiego. Zaczynamy o 18.00

23
LUT
"Weekend za pół ceny"

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", która odbędzie się 9 i 10 marca.

Newsletter

KONTAKT

ul. Karpacka 52  Bydgoszcz

Adres korespondencyjny:

ul. A. Naruszewicza 11

85-229 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 07

muzeumfoto@byd.pl

INFORMACJE

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

wtorek 11:00 - 17:00

środa 11:00 - 17:00

czwartek 11:00 - 17:00

piątek 11:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

PROGRAMY

Copyright @ 2021 Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki.
Kalendarz