Konkursy

31 maja 2017

Rzeki, strugi i kanały w gospodarce regionu Kujawsko-Pomorskiego

W imieniu Zespołu Szkół Chemicznych w Bydgoszczy zapraszamy do konkursu literacko-fotograficznego skupionego wokół żywiołu wody. Termin nadsyłania prac mija 31 października b.r.

26 kwietnia 2017

"Stachura - podróże"

Urząd Miejski w Aleksandrowie Kuj. i Muzeum Fotografii zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Stachura - podróże". Konkurs adresowany jest do miłośników twórczości Edwarda Steda Stachury, podróży i sztuki fotografowania. Prace zgłoszone do czwartej edycji konkursu zostaną wyeksponowane w jednej z dworcowych sal podczas oficjalnego rozstrzygnięcia konkursu.

1 marca 2017

Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez studentów WSG z kierunku przemysły kreatywne. Konkurs jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu „Wielkie BydgoszczGranie”, współfinansowanego ze środków Miasta Bydgoszczy, którego celem jest popularyzacja gier tradycyjnych.

23 lutego 2017

Metropolis: Bydgoszcz miastem tradycji i nowoczesności

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach projektu dyplomowego przez studentów Wyższej Szkoły Gospodarki – III roku kierunku przemysły kreatywne, obszarów Fotografia i techniki multimedialne oraz Dziennikarstwo i media. Prace konkursowe można wysyłać do 20 maja.

14 stycznia 2017

Konkurs fotograficzny „Bydgoszcz, Krzemieńczuk - dwa miasta, dwie rzeki”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Bydgoszcz, Krzemieńczuk - dwa miasta, dwie rzeki”, organizowanym przez Wyższą Szkołę Gospodarki oraz Filię Przedstawicielstwa WSG w Krzemieńczuku (Ukraina). Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

12 października 2016

Obiektywna Bydgoszcz

W roku 2016 obchodzimy 670 rocznicę nadania Bydgoszczy praw miejskich. Z tej okazji wspólnie z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy współorganizujemy konkurs fotograficzny "Obiektyw(na) Bydgoszcz". Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Bydgoszczy.

23 grudnia 2015

Obraz przed i po

Zmień swoje zdjęcie

Po warsztacie z Photoshopa Erazm Wojciech Felcyn zaproponował wykorzystanie graficznych narzędzi do twórczych przekształceń swoich zdjęć.

17 października 2015

Konkurs „Stachura podróże”

Konkurs fotograficzny „Stachura- podróże” – życie człowieka
 

1. Tematyka trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego inspirowana jest cytatem „Wędrówką jedną życie jest człowieka”.

17 marca 2015

Konkurs fotograficzny dla studentów „Discover Europe 2015″

Do 31.03.2015 można wziąć udział w Konkursie „Discover Europe 2015″ skierowanym do studentów z polskich i zagranicznych uczelni.  Zgłoszenia odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://www.discovereurope.esn.pl/
Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 5 zdjęć przyporządkowując je do odpowiednich kategorii:

 

17 lutego 2015

Kolejna odsłona konkursu „Gazety Pomorskiej” i Muzeum Fotografii

Tematem kolejnej odsłony konkursu fotograficznego, organizowanego przez „Gazetę Pomorską” we współpracy z Muzeum Fotografii, są bydgoskie rzeźby i pomniki.

Aby wziąć w nim udział, należy do 23.02.2015 do godziny 23:59 przesłać wykonane przez siebie zdjęcie pomnika lub rzeźby (również tych znajdujących się przy fontannach). Wymagany format JPG i rozmiar co najmniej 200 kB. Zgłoszenie zawierające fotografię oraz dane osobowe (imię, nazwisko i numer telefonu) należy przesłać  na adres: konkurs@pomorska.pl, w tytule maila wpisując Bydgoskie pomniki”.

Kontakt

Muzeum Fotografii w Bydgoszczy działa przy Wyższej Szkole Gospodarki od listopada 2004 roku.
W swoich zbiorach ma wiele ciekawych eksponatów związanych z fotografią dawną, jak i dzisiejszą.

Poza gromadzeniem, prezentowaniem i ochroną pamiątek przeszłości prowadzi
dynamiczną działalność wystawienniczą, edukacyjną oraz animacyjną.

ul. Królowej Jadwigi 14
85-231 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 07

muzeumfoto@byd.pl

 

 

 

Od 2012 roku jesteśmy obiektem na Szlaku Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2O

 

                                                                                     

INFORMACJE

Godziny otwarcia dla zwiedzających

wtorek 11.00-17.00

środa 11.00-17.00

czwartek 11.00-17.00

piątek 11.00-17.00

sobota 10.00-14.00
 

 

 

                                                                                     

© 2014 Muzeum Forografii w Bydgoszczy | Wyższa Szkoła Gospodarki