18 września 2018

Wystawa prac dyplomowych - Bydgoska Akademia Fotografii

Zapraszamy na wystawę prac dyplomowych uczestniczek oraz uczestników dziewiątej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Wernisaż odbędzie się 20 września o godz. 18.00.

17 września 2018

Kurs fotograficzny Mam lustrzankę dla początkujących

Po wakacjach wracamy do pracy. Zapraszamy na wrześniowy kurs dla początkujących. Na zgłoszenia czekamy do 19 września.

13 września 2018

Święto Szlaku TeH2O

Muzeum Fotografii jest jednym z piętnastu obiektów znajdujących się na Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy. 15 września Szlak będzie świętował kolejne urodziny. Zapraszamy od 12.00.

27 lipca 2018

Jachting - wystawa

Od 7 czerwca zapraszamy do zwiedzania wystawy pochodzącej ze zbioru Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Prezentuje ona kopie fotografii z albumu o tematyce marynistycznej. Wstęp na wystawę jest wolny.

26 lipca 2018

Autochromy Tadeusza Rzący

Dzięki współpracy z Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, muzealna ekspozycja wzbogaciła się o kopie autochromów Tadeusza Rzący. Zapraszamy do zwiedzania.

6 lipca 2018

Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu - fotorelacja

Relacja fotograficzna z pokazu finałowego projektu organizowanego przez Dom Kultury APK.

5 lipca 2018

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

„Ze słońcem w obiektywie” to warsztaty fotograficzne dla młodzieży w wieku 15-18 lat. Proponujemy naukę w niewielkiej grupie oraz przyjaznej atmosferze. Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca.

27 czerwca 2018

Uwolnij w sobie twórcę - pokaz finałowy teatru cieni

29 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na pokaz finałowy wieńczący cykl warsztatów fotograficznych, teatralnych, choreograficznych, modelarskich i plastycznych dla dzieci oraz młodzieży, realizowanych od maja br. w Domu Kultury APK, w ramach projektu "Uwolnij w sobie twórcę".

19 czerwca 2018

BLUE CREATIVE. Warsztaty cyjanotypii

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych warsztatach cyjanotypii BLUE CREATIVE, organizowanych wspólnie z Katedrą Przemysłów Kreatywnych WSG. Zajęcia odbędą się już 4 lipca.

29 maja 2018

Dni wolne w Muzeum

Informujemy, że w dniach 31 maja - 4 czerwca, Muzeum będzie nieczynne. Sobie i Państwu życzymy słonecznego weekendu na łonie natury.