28 kwietnia 2017

Majówka w Muzeum

W dniach 1-3 maja załoga Muzeum udaje się na zasłużony odpoczynek, zatem po długim weekendzie zapraszamy dopiero w czwartek, 4 maja. Szczegółowa rozpiska pracy Muzeum w zakładce.

21 kwietnia 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

20 kwietnia odbyło się otwarcie wystawy fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka. Tych, którzy nie dotarli na wernisaż, a chcieliby jeszcze zobaczyć prace, zapraszamy do Muzeum do 11 maja.

18 kwietnia 2017

Warsztaty fotografii otworkowej

ramach obchodów Światowego Dnia Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day), Muzeum Fotografii zaprasza na warsztaty z fotografii otworkowej.

Warsztaty odbędą się 23 kwietnia.

17 kwietnia 2017

Wystawa fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka

Po raz kolejny w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day). Z tej okazji zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii fotografii otworkowej z kolekcji Zbigniewa Tomaszczuka.

Wernisaż odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w Muzeum Fotografii.

12 kwietnia 2017

Dni wolne w Wielkanoc

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi informujemy, że od Wielkiego Czwartku Muzeum będzie nieczynne.

Zapraszamy ponownie we wtorek, 18 kwietnia.

1 kwietnia 2017

Wernisaż wystawy prac Grupy Miłośników Kadru - fotorelacja

Ostatniego dnia marca miało miejsce otwarcie wystawy prac członków Grupy Miłośników Kadru.

Wystawa będzie czynna do 13 kwietnia. Zapraszamy do zwiedzania.

24 marca 2017

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r., zachęcająca do aktywnego wypoczynku poza sezonem urlopowym.

24 marca 2017

Fotorelacja z otwarcia wystawy "Dawno temu na Podhalu"

Pierwszy wernisaż w tym roku za nami. 23 marca odbyło się otwarcie wystawy fotografii "Dawno temu na Podhalu". Autorem zdjęć jest Leszek J. Pękalski.

Dziękujemy za liczne przybycie, zapraszamy do zwiedzania. Wystawa czynna do 13 kwietnia.

20 marca 2017

Warsztaty "Mam lustrzankę" - edycja kwietniowa

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie warsztatów fotograficznych dla początkujących "Mam lustrzankę". Zajęcia odbędą się w Muzeum fotografii w kwietniu.

18 marca 2017

Mobile Photo Trip

W nasze skromne progi zawitała dziś ekipa Mobile Photo Trip. Jest to grupa fanów fotografii wykonywanej za pomocą aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Co miesiąc grupa 30-40 fotografów odwiedza inne miasto, gdzie wraz z gospodarzem poznaje jego zakamarki. Podczas oprowadzania po mieście powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienny tryb życia miasta.