5 maja 2021

Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej w maju

Miłośników fotografii analogowej zapraszamy na warsztaty w ciemni. Na zgłoszenia czekamy do 24 maja. Ilość miejsc mocno ograniczona.

14 kwietnia 2021

Fotografia proces naturalny, czyli o fotografii ekologicznej i sztuce ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi zapraszamy w historyczną podróż fotograficzną. 22 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na wykład online, który odbędzie się na naszym Facebooku.

7 kwietnia 2021

Warsztaty fotografii otworkowej

Młodzież i dorosłych zapraszamy do udziału w dwudniowych warsztatach z fotografii otworkowej, które odbędą się 17 i 18 kwietnia. Zajęcia te poprzedzą jubileuszową 20-stą edycję Światowego Dnia Fotografii Otworkowej przypadającą w tym roku 25 kwietnia, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję opublikować swoje fotografie na stronie tego wydarzenia.

12 lutego 2021

Cyfrowa obróbka zdjęć

Wszystkie osoby, które chciałyby zgłębić tajniki popularnego programu do cyfrowej edycji zdjęć Photoshop, zapraszamy do udziału w marcowych warsztatach. Uczestnicy poznają podstawowe narzędzia, z których korzysta każdy fotograf oraz inne, bardziej graficzne funkcje.

13 stycznia 2021

Warsztaty fotografii cyfrowej dla początkujących

W nowym roku zapraszamy wszystkich amatorów fotografii cyfrowej do udziału w kursie "Mam cyfrę". Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego. W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi - ilość miejsc ograniczona.

-> Brak wolnych miejsc na ten termin

21 października 2020

Muzeum nieczynne dla zwiedzających

W związku z wprowadzeniem w Polsce czerwonej strefy, Muzeum będzie nieczynne do odwołania.

1 września 2020

Mam Lustrzankę - warsztat fotografii dla początkujących

W październiku ruszamy z krótkim kursem. Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają fotografować. Na zgłoszenia czekamy do 27 września.

31 sierpnia 2020

Nowy adres Muzeum Fotografii

Informujemy, że od listopada Muzeum Fotografii przy WSG w Bydgoszczy funkcjonować będzie przy ulicy Karpackiej 52 (I piętro).
W przestrzeni nowego miejsca nadal będziemy opowiadać o historii fotografii oraz będziemy kontynuować działalność edukacyjną w ramach lekcji muzealnych, kursów fotograficznych i Bydgoskiej Akademii Fotografii.

12 sierpnia 2020

Bydgoska Akademia Fotografii - rekrutacja

Otwieramy rekrutację na kolejną edycję Bydgoskiej Akademii Fotografii 2020/2021. Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, zajęcia rozpoczną się w październiku.

11 sierpnia 2020

Długi weekend w Muzeum

Wakacje w pełni, zatem my znów robimy sobie wolne. Ruszamy na krótki rejs, więc Muzeum będzie nieczynne od 14 do 18 sierpnia.
Zapraszamy ponownie 19 sierpnia.