23 maja 2017

Wernisaż wystawy Barwy Świata - Światłem Malowane / Europejska Noc Muzeów

W minioną sobotę, w ramach obchodów Europejskiej Nocy Muzeów, odbyło się otwarcie wystawy Barwy Świata - Światłem Malowane. Ekspozycja jest zbiorem prac uczniów Zespołu Szkół Chemicznych w Bydgoszczy oraz kursu A.20 wyłonionych w corocznym konkursie. Nagrodzonym, młodym fotografom gratulujemy!

8 maja 2017

Europejska Noc Muzeów

20 maja odbędzie się kolejna Europejska Noc Muzeów. W ramach akcji zapraszamy na otwarcie wystawy „Barwy Świata – Światłem Malowane”, fotografowanie w atelier oraz zwiedzanie Muzeum do samej północy! Startujemy o 18.00.

7 maja 2017

Nowe propozycje na BAF - Master

Ruszyła rekrutacja na nową, ekspercką formułę Bydgoskiej Akademii Fotografii! Program BAF MASTER powstał z myślą o osobach, które chcą zdobyć nowe umiejętności, udoskonalić swój warsztat twórczy oraz go ukierunkować – fotografkach i fotografach mających wiedzę podstawową z zakresu analogowych i cyfrowych technik fotograficznych oraz cyfrowej obróbki obrazu, w tym absolwentach Bydgoskiej Akademii Fotografii.

7 maja 2017

Konkurs fotograficzny "Metropolis: Bydgoszcz miastem tradycji i nowoczesności "

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach projektu dyplomowego przez studentów Wyższej Szkoły Gospodarki – III roku kierunku przemysły kreatywne, obszarów Fotografia i techniki multimedialne oraz Dziennikarstwo i media. Prace konkursowe można wysyłać do 20 maja.

6 maja 2017

Majówka z kultura i sztuką 2017

W imieniu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego zapraszamy osoby niepełnosprawne do wspólnego spędzenia czasu w ramach akcji "Majówka z kulturą i sztuką 2017".

5 maja 2017

Warsztaty "Studium portretu" - poziom podstawowy

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne "Studium portretu". Zajęcia przeznaczone są dla miłośników fotografii, którzy już opanowali podstawowe umiejętności fotograficzne. Warsztaty ruszają w połowie maja.

5 maja 2017

Warsztaty "Studium portretu dla zaawansowanych"

Zapraszamy na kolejną odsłonę kursu fotograficznego "Studium portretu". Tym razem warsztaty kierowane są dla osób zaawansowanych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do  8 maja.

2 maja 2017

Inauguracja Sezonu Turystycznego 2017

Kujawsko-pomorskie konstelacje dobrych miejsc zapraszają do wspólnego świętowania Inauguracji Sezonu Turystycznego 2017. Od 29 kwietnia do 7 maja w całym regionie odbędą się różnego rodzaju aktywności.

1 maja 2017

Kurs fotograficzny "Mam lustrzankę dla zaawansowanych"

Ruszamy z kolejnymi warsztatami fotografii! Otwieramy nabór na kurs "Mam lustrzankę dla zaawansowanych". Warsztaty te przeznaczone są dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją podstawową wiedzę z zakresu fotografii cyfrowej.

1 maja 2017

Kurs "Cyfrowa obróbka zdjęć"

W maju zapraszamy do udziału w kursie z cyfrowej obróbki zdjęć. Na warsztat bierzemy program Adobe Photoshop. Liczba miejsc jest ograniczona.