26 listopada 2019

Sztuka Natury - fotorelacja

22 listopada odbył się wernisaż wystawy prezentującej prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie fotograficznym „Opowieści natury” zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczej „Sztuka Natury” 2018.

26 listopada 2019

Wilczym tropem, czyli opowieść o fotografowaniu dzikiej przyrody - fotorelacja

23 listopada odbyło się potkanie autorskie z fotografem przyrody - Jurkiem Napierałą. Dziękujemy na tłumne przybycie.

23 listopada 2019

Światłoczułe kartki świąteczne

Zapraszamy na rodzinne warsztaty z tworzenia  kartek świątecznych - 7 grudnia w godz. 11:00- 12:30.

9 listopada 2019

Wilczym tropem, czyli opowieść o fotografowaniu dzikiej przyrody

23 listopada o godz. 14.15 zapraszamy na spotkanie autorskie z fotografem przyrody - Jurkiem Napierałą.

6 listopada 2019

Sztuka Natury

Wystawa prezentująca prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie fotograficznym „Opowieści natury” zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczej „Sztuka Natury” 2018. Wernisaż 22 listopada o godz. 18.00

5 listopada 2019

Kurs fotograficzny dla początkujących

W listopadzie zapraszamy na warsztaty z fotografii cyfrowej dla początkujących "Mam lustrzankę". Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada.

23 października 2019

Cyfrowa obróbka zdjęć

W listopadowe, jesienne popołudnia zapraszamy na warsztaty dla początkujących, gdzie będziemy zgłębiać tajniki Photoshopa. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada.

22 października 2019

Retro fotografia - warsztaty fotografii analogowej

W listopadzie odbędą się warsztaty z fotografii analogowej. Są one kierowane do wszystkich  znudzonych „cyfrą”. To podroż w przeszłość fotografii do świata tajemnicy, nieoczywistości i eksperymentów. Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada.

22 października 2019

Warsztaty z Anitą Andrzejewską - fotorelacja

Kolejny warsztat z ramach Vintage Photo Festival za nami. Tym razem gościliśmy Anitę Andrzejewską, która wprowadzała nas w swój świat fotografii tradycyjnej.

18 października 2019

Jowita Mormul - Nietrwałość - fotorelacja z wernisażu

Otwarcie wystawy prac Jowity Mormul "Nietrwałość" za nami. Ekspozycja towarzyszy 5. edycji Vintage Photo Festival, którą będzie można oglądać do 16 listopada.