15 października 2021

Mam cyfrę - warsztaty dla początkujących

Wszystkich amatorów fotografii cyfrowej zapraszamy do udziału w warsztatach fotograficznych. Zajęcia ruszają już w listopadzie. Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada.

15 września 2021

Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego - wystawa

W najbliższy piątek zapraszamy do Koronowa na wernisaż wystawy "Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego" w ramach Aneksu do XI Festiwalu Podróżnicy.
Wystawie towarzyszyć będzie film pt." Wokół Islandii! Historyczny rejs „Eurosa” z archiwum Bydgoskiej Kroniki Filmowej oraz prelekcja podróżnicza: Rafał Nowicki, Przemysław Zbytek.
Otwarcie wystawy rozpocznie się o godz.18.00 w Centrum Kultury „Synagoga” w Koronowie.

27 sierpnia 2021

Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy

Zapraszamy na tegoroczny festiwal organizowany przez Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 3 - 30.09.2021 r.

12 sierpnia 2021

Roczny kurs fotografii

Otwieramy nabór na kolejna edycję rocznego kursu Bydgoska Akademia Fotografii. Program zakłada aż 188 godzin dydaktycznych, a wśród nich są takie zajęcia jak historia fotografii, reportaż czy fotografia portretowa. Zajęcia ruszają w październiku.

12 sierpnia 2021

Warsztaty dla początkujących

Ponownie zapraszamy na kurs dla osób zaczynających przygodę z fotografią cyfrową. Warsztaty "Mam cyfrę" ruszają na początku września.

10 sierpnia 2021

Wakacyjne warsztaty

W sierpniu zapraszamy na wakacyjne warsztaty z fotografii otworkowej. Gorąco zapraszamy całe rodziny, jak i pojedyncze osoby.

2 lipca 2021

Urlop w Muzeum

Informujemy, że na czas lipca Muzeum będzie zamknięte w związku z urlopami naszych pracowników. Zapraszamy ponownie w sierpniu.

19 czerwca 2021

Akcja malowania murali

Wspólnie z Fundacją „Gaudeamus” oraz Miastem Bydgoszcz w dniach 11 – 20 czerwca działaliśmy w ramach projektu „Bydgoszcz. Dzieje się!”.

5 czerwca 2021

Warsztaty cyjanotypii

Młodzież i dorosłych zapraszamy do udziału w twórczych warsztatach, gdzie będziemy zgłębiać tajniki jednej ze szlachetnych technik fotografii. Cyjanotypia pozwala na tworzenie obrazów „cienia” płaskich przedmiotów utrwalonych na niebieskim tle. Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca.

11 maja 2021

Warsztaty fotografii cyfrowej w czerwcu

Amatorki i amatorów fotografii cyfrowej zapraszamy do udziału w wiosennej edycji kursu "Mam cyfrę". Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca. W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi - ilość miejsc mocno ograniczona.